Wpis z mikrobloga

@Amatorro: Żeby być precyzyjnym to KS najpierw zbudowała "misja futbol" a nie Stanowski. Bardziej powiedziałbym, że Stanowskiego początkowo wypromowała reszta ekipy. A że później się obronił w internetach to inna historia.

  • Odpowiedz
dyby Stanowski otworzył swój kanał i tam robił rzeczy z Mazurkiem, hejt parki i dziennikarskie zero a do tego pojawiał się w KS to kasą mógłby tapetować ściany w domu.


@Kristof7: nie pozwoliliby, zakaz konkurencji
  • Odpowiedz
@Amatorro: Spodziewałem się, że wyświetlenia mocniej im spadną, same ostatnie filmiki Borka mają średnio ponad 100 tys wyświetleń. Jeden nawet ponad 400 tys. To całkiem przyzwoite liczby, nawet jak na KS. Ciągle ponad milion subskrypcji, ja uważam, że pomimo odejścia Stanowskiego, KS radzi sobie jeszcze ciągle całkiem ok. Myślałem, że będzie gorzej.
  • Odpowiedz
  • 13
Spodziewałem się, że wyświetlenia mocniej im spadną, same ostatnie filmiki Borka mają średnio ponad 100 tys wyświetleń. Jeden nawet ponad 400 tys. To całkiem przyzwoite liczby, nawet jak na KS.


@L3stat: Teraz jeszcze Stano im nie robi konkurencji z Kanałem Zero. Zobaczymy jak liczby od 01.02. Będą równoległe programy live o 20:00, to jestem ciekawy jak Smokowski będzie chciał utrzymać widownię na swoim dziesiątym wywiadzie z Wawrzyniakiem.
  • Odpowiedz
@L3stat spadłoby im bardziej, gdyby działali w ten sam sposób co przy obecności Stanowskiego. Ale trochę się wzieli do roboty. Borek jak mu się chciało, to też robił wyświetlenia i dopiero teraz się obudził i robi więcej ciekawych programów, no ale eldorado się skończyło.
  • Odpowiedz
Właśnie są na etapie roku 2010 i jedzenia ostrych papryczek.


@Amatorro: to jest akurat dość popularne teraz za granicą, wywiady z celebrytami i jedzenie papryczek itd.
  • Odpowiedz
@Amatorro: KS ma szczęście jedynie takie, że w tym roku są 2 wielkie sportowe imprezy IO i ME w piłce nożnej. Jeżeli się wezmą do roboty i zrobią ciekawe formaty pod te imprezy to mogą nabić dużo wyświetleń, jeżeli zaś wezmą się głownie za formaty pozasportowe jak Domagalik czy program Pola to popłyną.
  • Odpowiedz
@Amatorro: Akurat wg mnie temat całkiem spoko. Gorzej jak zapraszają polityka, Orłosia czy innych gogusiów. Chyba najlepszy KSPoranek z Psyllosem i Chrobokiem i takie naukowe lub o ciekawych ligach egzotycznych z Kotleszką.
  • Odpowiedz
  • 0
@L3stat: stracili 110_000 aktywnych użytkowników od listopada. Mówiąc "aktywnych" mam na myśli ludzi, którzy słyszeli o aferze i wyrazili swoje zdanie klikając w odpowiedni przycisk a do tego już potrzeba odrobiny oleju w głowie i być w temacie. Stracili klikaczy/oglądaczy. Uważam też, że spory procent pozostałych na kanale ludzi to nawet nie słyszało o aferze i czasem obejrzą Stanowskiego do porannej kawki jak im się wyświetli w miniaturze. Suby niewiele znaczą
  • Odpowiedz
  • 0
@xza pewnie masz rację, ilość subskrybcji to nie jest jakiś duży wyznacznik tego jak kanał aktualnie daje sobie radę. Od tej aferki nie obejrzałem ani jednego ich filmu, wszedłem wczoraj zobaczyć jak wyglądają wyświetlania pod ich filmami i jakiegoś wielkiego spadku nie zauważyłem osobiście. W każdym razie nie spodziewałem się wyświetleń rzędu 400k. Lecą pewnie teraz siłą rozpędu. Ciekawe jak długo.
  • Odpowiedz
@marekrocki2: Nie wiem czy to, że byli z różnych tv to robiło robotę. Moim zdaniem brakuje tam kontry w tych programach:
"-A ty się zgadzasz?
-No zgadzam.
-A ty?
- No ja też.
-No to dziękujemy, zostawcie suba, łapkę w górę i do następnego."
  • Odpowiedz