Wpis z mikrobloga

@Simfecstio: jak masz do dyspozycji 1.5k to lepiej nic nie kupuj - to jest budżet poniżej sensownych Chińczyków. Proponuję dozbieraj do czegoś ok a w międzyczasie trenuj na mechanicznych
  • 0
@xyzak nie chodzi o dozbieranie. Tylko do czasu jak nie mam...o ile będę miał własną broń xd to nie warto. Szkoda mi hajsu po prostu. Redwinga ? Koli plus powiększalnik chodzi za 1000/1200 a ma opinię całkiem ok
  • 0
@xyzak ale ja nie kupuje do swojej broni tylko do państwowej xd zmienia mi etat i w ogóle przestanę strzelać. Dlatego mówię że jeszcze mógłbym kupić jakbym miał własny karabinek
@Polinik @Simfecstio

do tego tylko pierwszy plan, na blisko siatka malutka a na zoomie ladnie widac, kupilem dobie chinola do x25 z sfp i zaluje, bo na 100m i tak wale na 10-12 a jak zmieniam na 20 to juz musze myslec nad poprawkami.


@Podstarzaly_Mandalorianin na szpej pewnie wiecej kasy wydal a na montaz juz mu zabraklo
( ͡º ͜ʖ͡º)
@Simfecstio: poszukaj używek, złożysz na luzie taki zestaw
koli - vortex crossfire to minimum (500-600 pln) ewentualnie holosun 403
powiekszalnik - tylko holosun hm3x - znajdziesz za 800-900 myśle, lepszy od tego taniego vortexa (wiekszy eyerelief i lepszy montaż).
Ewentualnie vortex MICRO 3x ale on jest droższy

O czym warto pamiętać - kupując vortexa masz nieograniczoną gwarancje - jak sie #!$%@? to odsyłasz do kolby i wymieniają ci na nowy.

A
@jozef-dzierzynski: Pytanko, a jakiś model z kolimatorem montowanym tak jak Holsun? W sensie, ja go będę za każdym razem zdejmował na czas magazynowania. Pewno na szynie sobie narysuje jak byl montowany albo jakos zaznaczę abym zawsze montował w tym samym miejscu.
@jozef-dzierzynski: bardzo dziękuję. Typek używał na asg w sumie xd Na grocie sie spisze? Tam odrzut mały jest bo ta pływająca lufa. Kurde, jakas gowno plytka tyle pieniedzy :p Nie ma jakiegoś zamiennika? ;) I gdzies blizej? Bo jeżeli to bede potrzebował na 2 lutego xd
Na grocie sie spisze?


@Simfecstio: miałem na 223 i 9x19, działało. Jak sie popsuje to masz tą gwarancje vortexa. Tylko kropka będzie troche wyżej niż masz przyrządy (jak na zdjęciu, po lewej) i nie możesz go szybko zdemontować (trzeba odkręcać) więc to są pewne minusy. W tym budżecie i z powiększalnikiem nie masz dużego wyboru poza tym, zostają ci jakieś chińskie wynalazki. Vortex i holosun oczywiście tez są chińskie ale już
jozef-dzierzynski - >Na grocie sie spisze?

@Simfecstio: miałem na 223 i 9x19, działa...

źródło: Lower-1-3-Co-Witness-Web

Pobierz
c to są pewne minusy. W tym budżecie i z powiększalnikiem nie masz dużego wyboru poza tym, zostają ci jakieś chińskie wynalazki. Vortex i holosun oczywiście tez są chińskie ale już z dosyć znanych i polecanych firm.


@jozef-dzierzynski: O kurcze, wydaje mi sie ze bardzo ważne jest aby kropka była tak jak przyrządy. Da się to jakoś ogarnąć? Czy to już od kolimatora zalezy? Bo rozumiem, że to płytka podnosi ze
O kurcze, wydaje mi sie ze bardzo ważne jest aby kropka była tak jak przyrządy. Da się to jakoś ogarnąć?


@Simfecstio: musisz znależć kolimator z niższym montażem, chcesz wysokość "absolute" zamiast "1/3" która ma ten vortex crossfire. Nie kojarze jakiegokolwiek koli który ma to w standardzie w tej cenie.

A dlaczego to dla mnie ważne? Bo przestrzelenie broni jest raz na rok xd teraz w ogóle nie strzelamy do tarczy praktycznie