Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: Wiem, że to bait. Takiej sylwetki raczej nie zbudujesz po prostu chodząc na siłkę 3 razy w tygodniu. Tacy jak na zdjęciu najczęściej ćwiczą zawodowo, bo są trenerami/modelami/aktorami czyli chodzą na siłkę codziennie i ładują sterydy/teścia. Fajnie byłoby tak wyglądać, ale nie kosztem podporządkowania całego swojego życia pod treningi i ewentualnego kłucia dupska jakimś świnstwem.
  • Odpowiedz
@Czekolatka: no i robisz 6x w tygodniu, gdzie biceps w ogóle to czujesz przy tym treningu ? już bym wolał jakiś FBW 15-10-5 + nogi osobno jako 4 dni treningowe / 3 off

jak piszesz o somatotypach, że to mit to chyba nie mamy zbytnio o czym dyskutować,

jako ekto mam wątły kościec i jak zaczynałem ważyłem 56 kg, nigdy nie liczyłem kcal i nigdy mi nie zginął kaloryfer, a posiłek
_ftcx0r - @Czekolatka: no i robisz 6x w tygodniu, gdzie biceps w ogóle to czujesz prz...

źródło: obraz_2024-01-16_142415639

Pobierz
  • Odpowiedz
@onomatopeja_ i kolejny moherowy berecik ograniczony z wypranym móżdżkiem antysterydową propagandą, zapewne jesteś też przeciwko tzw "narkotykom" czyli takim wymyślonym tworze istniejącym tylko w prymitywnych główkach twojego pokroju, a odżywka białkowa to dla ciebie kox( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Ja wyglądam jak twink z lekkim umięsnieniem i w zyciu bym tak jak oni nie chciał wyglądać.
Twarz tez mam fajną i nie znalazłem jeszce modela z którym z czystym sumieniem bez zawahania zamieniłbym twarz.
Więc raczej wyglądam spoko, ale nie czuję się polakiem więc to może dlatego xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mamaboss bez spiny ale kobieta żeby atrakcyjnie wyglądała to wystarczy żeby nie żarła jak świnia a facet żeby chociaż w połowie wyglądał tak jak ci na zdjęciach to musi przez ileś lat trenować, #!$%@? samo białko i inne suplementy a do tego jeszcze nie wiadomo jaką chemię. Jak byś miała takiego chłopa to gwarantuję ci że większość czasu i tak by z tobą nie był bo spędzał by go na siłce. Jeśli
  • Odpowiedz