Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie, czy są kobiety które wolą niskich mężczyzn od tych wysokich.
Nie chodzi mi o to, czy im wzrost nie przeszkadza, tylko gdyby miały przed sobą chłopa 165 cm i tego 190 cm to bez wahania wybrałyby tego pierwszego.
Kobiece piersi? Są chłopy co lubią płaskie i te cycate.
Tusza? Są chłopy co lubią wieloryby i te chude.
Wzrost? Są chłopy co lubią niskie i te wysokie.
#blackpill #blackpilluniverse #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #manlet #manletyebaka #incel #przegryw #tfwnogf

Są czy nie ma?

  • 19.5% (31)
  • Nie ma 80.5% (128)

Oddanych głosów: 159

  • 15
@Tata_Kasi: Ja się nieco wyłamię od tej teorii.
Wolę kobiety niższe niż wysokie, nawet jeśli są mniej atrakcyjne z twarzy. To oczywiście nie oznacza BRZYDKIE, ale niższa może być jednocześnie „przeciętniejsza” z buzi.
Tak ogólnie, to bardzo nie lubię oceniać po samym wyglądzie, musi mieć to coś i wcale nie musi być rakieta.
dlaczego? Laska powinna być okej z facetem równym wzrostem .


@Tata_Kasi: no bo wizualnie lepiej wygląda wyższy facet moim zdaniem. Tak jak z cyckami... kwesta gustu i trudno wytłumaczyć czemu ktoś woli mniejsze a drugi większe. Po prostu dla nich takie są ładniejsze.

"mi się tam niscy faceci podobają... akurat mój chłopak ma 190cm a ex był jeszcze wyższy ale to tylko przypadek"

Odpowiedz


@MalinowyGarncarz: raczej rzadko komu się podobają
no bo wizualnie lepiej wygląda wyższy facet moim zdaniem.


@elena-mary: słyszałem że tu bardziej chodzi o to że kobiety chcą żeby ich facet był wyższy od innych facetów, albo chociaż wyższy od facetów jej koleżanek.
Ja wierzę że to prawda