Wpis z mikrobloga

@czykoniemnieslysza: Jak już poruszamy temat bazarowej muzyki to poszukuję składanki wydanej przez Blue Star BSCD 076 – Słoneczne party vol. 2 1997. To chyba ostatnia płyta wydana przez wytwórnię. Interesuje mnie tylko wersja na płycie kompaktowej.
D1_MIRAS - @czykoniemnieslysza: Jak już poruszamy temat bazarowej muzyki to poszukuję...

źródło: 456648

Pobierz
  • Odpowiedz
@piteross: po co mi stojak do tak małego teleskopu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja jako gówniak to mogłem się zapytać xD
Za to ojciec nigdy się tym tak nie interesował.
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: Pamietam jak w jedną niedzielę tata kupił mi piłke na stadionie. Zapytałem się czy mogę mu postrzelać i pokazałem na boisko :D Miałem 7 lat. Podrapał się po głowie, ale chyba był tą propozycją bardziej podjarany niż ja i się zgodził. Zeszliśmy na dół i oddałem chyba z 10 rzutów karnych zanim przyszedł cięciu. Niezapomniane wspomnienia ;D
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: Kur, do tej pory pamiętam sprzedawcę gier, który zapewniał mnie, że będzie tam moja upragniona gierka na PSX, a było jakieś gówno i cała wyprawa na stadion psu w przysłowiową dupę. Mam nadzieję, że cię złapali oszuście. Nie żebym ja był jakoś bardziej uczciwy kupując pirata, ale wtedy nie wiedziałem co to jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza ech wspomnienia. Gdzieś mniej więcej w tym roku kupiłem swojego pierwszego plejaka i jeździłem jeszcze z mamą na zakupy, za odłożone pieniądze kupowałem sobie gierki.
  • Odpowiedz
@Rasteris: generalnie czasy początku mojej młodości wywołujące nostalgię, ale z drugiej strony poczucie, że to był początek obecnego burdelu xD
  • Odpowiedz
@Dobrytyp: jeśli chodzi o kwestie rodziny, związków i ogólnie relacji międzyludzkich to było jeszcze względnie znośnie, ale to były początki końca normalności xD
  • Odpowiedz