Wpis z mikrobloga

#pilkareczna
Mircy ze mnie zaden wielki kibic i se ogladam od czasu do czasu. Zawsze wydawalo mi sie ze mamy dosc dobra druzyne a wyspy owcze to tak nie do konca. No ok - moglo sie pozmieniac:P
Ale ja chce o cos innego zapytac. Otoz byla sytuacja ze wyspy nie mialy bramkarza i polak rzucil przez boisko. Trafil w slupek ale ja nie o tym :PP
Pilka sie turlala a koles jej nie podnosil tylko asekurowal az opusci pole. Dlaczegoz to?
Cos z czasem zeby pasywny byl?
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Sentinelczyk: @depmod @matiKKS A to tak po raz ostatni zawroce dupe. Ostatnio ogladalem reczna dosc dawno temu. Mi sie tylko wydaje czy to "troche" inaczej wygladalo?

Inni sie podszkolili czy mysmy tak poszli na dno? BO chyba tak to nie powinno wygladac?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 Przespany boom złotego pokolenia. Po IO w Rio w 2016 roku większość chłopaków poszła na sportową emeryturę i nie było kim grać. Weszli juniorzy do reprezentacji i nagle zaczęły się przegrane z takimi "potęgami" jak Portugalia, Holandia czy remis z Kosowem
  • Odpowiedz
  • 0
@depmod: Aha czyli jak zawsze:
Trzymamy staly sklad nie wpuszcajac nowych, mlodych zeby sie ograli ze starymi a potem zdziwienie jak zostaja sami mlodzi i nie wiedza o co w tym chodzi. No spoko :P
  • Odpowiedz