Wpis z mikrobloga

ale mnie pytasz? To jest w ulotce tego preparatu.


@Bordomir: No tak. Ciebie pytam. Bo to Ty powolujesz sie na ulotke w ktorej jest napisane "uwaza sie"
Fajna ta ulotka :) Tak srednio naukowa :)
@Zabojcza_Rozowa @Bordomir @gorzki99 @zloty-melonik ale gówno burza na szczęście wiem jak zakończyć ten wysryw.
uwaga pro tip jeżeli nie chcecie zajść w ciąże, żeby potem gadać czy aborcja to grzech to polecam się nie ruchać, proste co nie? Ja np. nie chcę mieć raka płuc więc nie palę, naprawdę z wami to trzeba jak z dziećmi, nie dotykajcie rozgrzanego żelazka bo się poparzycie ale niektórzy wolą się sami przekonać ( ͡°
@Krosneq: Jakbm zaszedl w ciaze to bym ten milion dolarow wygral (o ile to jeszcze aktualne)

Ae powiem Ci lepiej - jak nie chcesz zachorowac na raka pluc to musisz przestac oddychac. Samo niepalenie moze niewystarczyc.

Nie do konca pojales o co w watku chodzi ale moze kiedys zrozumiesz.

Bo wyboraz sobie ze tabletka dzien po robi to samo co prezerwatywa NIE DOPUSZCZA. Tymczasem nawet skrajne prawaki nie pluja sie o
aż tak cię przejmuje zdanie innych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krosneq: Tak jesli tym zdaniem chca mowic komus co moze a czego nie moze robic.

Ja ogolnie wychdze z zalozenia ze nie wpierdzielam sie komus z butami w jego zycie.

Tymczasem ktos chce mi sie wpierdzielac w moje? Bo ma takie a nie inne urojenia?

Wiec jak ktos komus mowi co moze a co nie moze to
@gorzki99:

Wiec jak ktos komus mowi co moze a co nie moze to zaczyna nie to interesowac. Pomimo ze mnie bezposrednio nie dotyczy.


oo baben szczere współczuje jesteś typem człowieka który zawsze chce dowieść swojej racji, który walczy z wiatrakami bo ktoś ma "inną opinię od mojej" (z definicji gorszą) w kwestiach politycznych, który czuje usilną potrzebę wyrażenia swojej opini w newralgicznych sprawach. Wiem jaki jesteś mój stary to ten sam
z bogiem


@Krosneq: Ale jakim? Czyim?

BTW duzo jeszcze przed Toba nauki w psychlogie. ALe skoro to Twoje hobby to zycze Ci powodzenia.
Poki co to niestety ale gowno potrafisz w tym kierunku.

Za to robienie fikolkow to opanowales. Myslales kiedys nad kariera w polityce? Moze to jest to?
Już konfiarze koniobijcy się uruchomili, że tabletka dzień po to zabijanie dzieci xD


@Zabojcza_Rozowa: pamiętam jak pytałem w którym momencie się zaczyna życie i czy plemnik i jajeczko to już życie to niektórzy mieli problem z odpowiedzią więc taki wniosek był tylko kwestia czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
awsze się staram żeby we mnie nie tryskał, ale jak sie zdarzy to do tej pory była teleporada za miliony monet a potem tabsik. No i tu stawiam granicę. Dla każdego to indywidualna sprawa, ale ja się do dziecka nie nadaję, nie chcę żeby miało ze mna takie piekło jak ja z moimi starymi. Gdyby się zdarzyło, że byłabym w ciąży to oddałabym do adopcji. Nie wiem gdzie postawić granicę co jest,
@zloty-melonik: No tak, #!$%@? bez gumy to metafizyka, nie ma też innych sposobów niż notorycznie korzystać z awaryjnej metody ( ͡° ͡°) I to flexowanie na ruchanie, na portalu dla prawiczków. Ty serio jesteś gówniarzem, i to w fazie jakiegoś bezbekowego buntu.