Wpis z mikrobloga

@Patol0g tak, bo duża ilość plusów pod wpisem daje mi ogrom szczęścia XD szczerze? Napisałam, poszłam na trening i o nim zapomniałam XD gdyby nie powiadomienia to pewnie do jutra bym tu nie zaglądała ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ezu 3 raz mam Ci wrzucać definicję tabletki dzień po którą sam cytowałeś?


@nilmerg: No teraz to bys musial bo sie okazuje ze cytowanie powoduje skasowanie.
Wiec nawet nie mam do czego przewinac a nie chce mi sie znow googlac.

Jak to jest? Jak komus cos nie pasuje to zglasza moderacji a ta kasuje?
Tez fajna opcja. Tyle z wami rozmowy. Nie odpisuj bo w takich warunkach to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa ja jestem przeciwna aborcji, ale pigułka dzień po nie ma z nią nic wspólnego. Używałam dziesiątki razy i jakoś nie czuję się jak morderczyni xD
Jeśli ja jestem w tym wypadku morderczynią, to co powiedzieć o chłopakach, którzy biją konia i spermią gdzie popadnie?!?
  • Odpowiedz
ja jestem przeciwna aborcji, ale pigułka dzień po nie ma z nią nic wspólnego


@zloty-melonik: to z ciekawości jakiej definicji życia ludzkiego używasz, że jesteś przeciwna aborcji i jednocześnie nie widzisz nic złego w tabletce dzień po?
  • Odpowiedz
@zloty-melonik: nie no ok, ale kiedy jest ten moment graniczny? tydzień? dwa? 5? Bo jakbyś była za aborcją to nawet bym nie pytał, ale skoro jesteś przeciwna to mnie to zastanawia gdzie stawiasz granice
  • Odpowiedz
@gorzki99: @Zabojcza_Rozowa kolega @nilmerg już wam tłumaczył. Tabletka dzień po, weźmy na to popularna w Polsce - Escapella

Macie ulotkę? Udało się wam znaleźć w google? To czytamy.

Lek ESCAPELLE zawiera jako substancję czynną syntetyczny hormon zwany lewonorgestrelem.


I dalej:

Uważa się, że lek ESCAPELLE działa poprzez:

- hamowanie uwalniania komórki jajowej przez jajniki;

- uniemożliwienie zapłodnienia już uwolnionej komórki jajowej


Ale sprawdźmy teraz czym jest lewonorgestrel. Ah, to hormon, który
  • Odpowiedz
ja nic nie zgłaszałem, także żale kieruj w inną stronę


@nilmerg: Ale to nie bylo ad persona. To bylo "ad ogolnie" Mysle ze jest duza szansa ze poplakal sie nawet ktos kto nie bierze udzialu w dyskusji. Tylko jaki sens jest dyskutowac jak kasuja ci wpisy nawet nie podajac za co? Ale mam prosbe. Jak masz jakiegos pomysla za co to sie podziel. Bo nie wiem co bedzie nastepne? kasowanie za
  • Odpowiedz
@nilmerg tam gdzie stawia ją przyzwoitość. Nie mogę brać tabletek, bo mam od tego skutki uboczne, ale jak mam dłużej chłopaka to chce się z nim pieprzyć bez gumki, bo to całkiem inne doświadczenia. Zawsze się staram żeby we mnie nie tryskał, ale jak sie zdarzy to do tej pory była teleporada za miliony monet a potem tabsik. No i tu stawiam granicę. Dla każdego to indywidualna sprawa, ale ja się do
  • Odpowiedz
Rozumiecie, czy za ciężko?


@Bordomir: Ciezko. Wic moze wyjasnij jaka wartosc naukowa ma termin:

Uważa się

Kto uwaza? Ja uwazam? Ty uwazasz czy jest to NAUKOWO POTWIERDZONE?

Wyjasnij takze:

nie jest żadną tabletką dzień po, ale też lekiem wczesnoporonnym


Skoro nie jest tabletka dzien po ale takze... takze... Takze czym oprocz tego ze lekiem wczesnoporonnym? Tabletka dzien po?
  • Odpowiedz
Jak masz jakiegos pomysla za co to sie podziel.


@gorzki99: zobacz w ustawieniach konta -> naruszenia -> wymoderowania
tam chyba można się odwołać i powinien być powód usunięcia, ale mi nigdy nic nie usunęli to nie wiem dokładnie
  • Odpowiedz
@nilmerg: Nie mam najmniejszego zamiaru sie odwolywac. Nie znizam sie do poziomu moderacji i platkow sniegu. Ale dzieki za tipa - zaraz sprawdze.

Pa tera (picrel)
Czy poczules sie zaatakowany? Pewne istoty o ograniczonym umysle (zeby byla jasnosc - istoty a nie osoby) nie ogarniaja nawet czym jest atak.

W gruncie rzeczy 90% wpisow na tym portalu pod to podpada.

Te istoty nie ogarniaja ze atakiem jest ad persona a ogolnie
gorzki99 - @nilmerg: Nie mam najmniejszego zamiaru sie odwolywac. Nie znizam sie do p...

źródło: Screenshot_97

Pobierz
  • Odpowiedz