Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: nie nie można. Czlowiek do poprawnego rozwoju i funkcjonowania potrzebuje białka odzwierzęcego nieważne jak okrutne to by nie było. Natomiast jak najbardziej jestem za tym, żeby zarówno hodowla jak i ubój był możliwie najbardziej humanitarne i żeby egzekwować to z całą stanowczością. Nie jestem i nigdy nie będę za to za okaleczaniem zwierząt tylko dlatego że niektorzy chcą mieć żywą zabawkę.

@Tyrande Już słyszałem coś podobnego. "Psom obcina się uszy
@Lonsdaleit: koty kastruje się na potęgę, nawet te dzikie, płaci za to miasto które średnio mi pasuje jako "końcowy odbiorca".
Co do argumentu o białku odzwierzęcym - tak widziałem tych biednych wychudzonych kulturystów na diecie wegetariańskiej czy wegańskiej, #!$%@?.
via Android
  • 0
@Lonsdaleit A czy wiesz, że kastracja pozwala zwierzakowi uniknąć niektórych chorób, np. nowotworów? Poza tym, mam kota niewychodzącego którego nie planuję na lewo oddawać do rozrodu. Porównanie kastracji - która to w sumie nie jest negatywna w skutkach, do ucięcia zwierzęciu łap - to trochę takie głupie #!$%@? aby dla zasady się o coś #!$%@?ć