Wpis z mikrobloga

Mało co mi działa na nerwy tak, jak pisanie wykopków, że oni w razie W robią wypad, bo nie będą ginąć za kraj z gówna i kartonu. Ludzie, którym nie za bardzo wyszło w życiu, przekonani, że ten mityczny zachód to kraina mlekiem i miodem płynąca i tam by się im wszystko udało. Gdybyście trochę pojeździli po świecie to byście zrozumieli, że każdy kraj ma swoje wewnętrzne, poważne problemy. Boli was, że Niemca stać na nowego passata, ale nie widzicie, że i tak żyjecie lepiej niż 80% populacji na świecie. A w porównaniu do Niemiec żyjecie w zajebiście bezpiecznym kraju.

Skoro ten kraj jest dla was gówno warty to co jeszcze tu robicie? Macie jeden z najlepszych paszportów na świecie, możecie pojechać do praktycznie dowolnego kraju.


#wojna
  • 35
@SpalaczBenzyny: Jeśli ktoś chce dobrowolnie iść do maszynki do mięsa, a do tego jeszcze wypisuje farmazony "jak to sobie nie wyobraża, żeby nie iść olaboga DZIE PARTYJOTYZM, NIEEE RZUUUCIM ZIEEEMI SKOOONT NASZ RUUUT, a w ogóle to zobaczycie co to życie", to znaczy że on obecnie w życiu nie osiągnął i chce się wyrwać, choćby i na front.
Typowe trepo bingo się wtedy odpala:
tellet - @SpalaczBenzyny: Jeśli ktoś chce dobrowolnie iść do maszynki do mięsa, a do ...

źródło: comment_1670544967xjxx4ZEBw7rYZ7hLYIISSL

Pobierz
Zdecydujcie się - albo nowoczesność i równouprawnienie, albo tradycyjny model.


@axelrodi: nie ma nic pomiędzy ( ͡º ͜ʖ͡º)

są ludzie co chcą walczyć, nawet na ochotnika a jego boli to, że do niego się dowalają i go obrażajo :D


@SpalaczBenzyny: czyli mamy wzajemność obu stron. Gdzie problem? xD
@tellet: w drugą stronę działa to samo, jeżeli ktoś od razu ucieka z kraju to też zapewne nic w życiu nie osiągnął,
w sytuacji gdy jego znajomi zostaną i będą pomagać w walce

dobrowolnie iść do maszynki do mięsa

dobrowolnie pomagać albo walczyć w obronie swojego kraju,
można to przyjąć z pokorą, też przyznać samemu przed sobą, że się po prostu obsrało, nie da się rady, z resztą nie każdy się
jeżeli ktoś od razu ucieka z kraju to też zapewne nic w życiu nie osiągnął


@SpalaczBenzyny: No raczej właśnie osiągnął na tyle, że obchodzi go życie jego i jego najbliższych, a jeśli dodatkowo ma możliwość łatwego transferu kapitału, to nic tylko się wynosić w razie czego, by być jak najdalej- mienie ruchome w miarę możliwości zabrać ze sobą, na nieruchomości się nic nie poradzi i zabierać dupę w troki, bo pośmiertne
@axelrodi:

Chcecie tradycyjnych kobiet to bądźcie facetami. Ze wszystkimi wynikającymi z tego korzyściami i obowiązkami.


I od razu widać, że jesteś oderwany od rzeczywistości srogo koleżko.
Możesz sobie mieć najbardziej tradycyjne i konserwatywne wartości jakie tylko wymyślisz a baby i tak będą miały w dupie Twoje oczekiwania względem nich bo "nIe BęDzIeSz Mi MóWiŁ jAK mAm ŻyĆ sZoWiNisTo!" No chyba, że masz mordę jak Cavill i 1.85 m wzrostu to wtedy
@tellet:

No raczej właśnie osiągnął na tyle, że obchodzi go życie jego i jego najbliższych


zwykle jest odwrotnie, kto osiągnął wiele to chce tego bronić, też często swojego imienia, nie chce być tchórzem, itd..
jak ktoś niewiele osiągnął, w lokalnej społeczności nic nie znaczy, itd.. to się pakuje w plecak i spada,

nie garnie się do woja,

tak jak każdy cywil nie garnie się do walki ale od groma będzie walczyło
@axelrodi czyli mam tracić szansę na darmowe szkolenia, iść później na emeryturę, być traktowanym gorzej przez prawo ale za to mam iść na wojnę?

Czy Ty #!$%@? jesteś normalny? Niech #!$%@? z przywilejami kobiet dadzą przywileje dla mężczyzn i mogę być wpisany do WKU bo obecnie przywileje mają kobiety a obowiązki mężczyźni i Ci nie przeszkadza
kto osiągnął wiele to chce tego bronić, też często swojego imienia, nie chce być tchórzem, itd..


@SpalaczBenzyny: Na pewno ci wszyscy co dostają kwiatki na 15/08 pod grobem nieznanego żołnierza, to aż pieją z radości swojego dobrego imienia. Na szczęście ludzie teraz mają częściej w dupie opinie jakichś randomów i będą ją stawiać poniżej bycia żywym.

tak jak każdy cywil nie garnie się do walki ale od groma będzie walczyło gdy
no taka wzajemność, że jeden pisze swoje dyrdymały z piwnicy a drugi pisze z okopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SpalaczBenzyny: i to, że składa swoje cenne życie na ołtarzu decyzji 460 błaznów ma sprawiać, że może wymagać według ciebie więcej szacunku? Jeszcze powiedz, że jak biją to powinien nadstawić drugi policzek jak Jezus xD
i to, że składa swoje cenne życie na ołtarzu decyzji 460 błaznów ma sprawiać,


@Pandillero: Polski sejm raczej nie planuje napaści na żaden z sąsiędnich krajów.

wesoło to będzie jak ci wszyscy ujadający i plujący zostaną zaskoczeni przez ruskich którzy zaatakują nagle ( ͡° ͜ʖ ͡°) granicą zamknięta i wojsko wita( ͡º ͜ʖ͡º)


@daretti877: No bo to przecież tak właśnie będzie
@tellet: poza tymi co giną na wojnie są też ci co nie giną,

będzie taka konieczność czyli np. jesteś lekarzem, masz jakieś zdolności czy umiejętności które przydać się mogą podczas wojny i uznajesz, ze jest konieczność aby zostać i pomóc,
ale nie masz specjalnych skillów ale nadajesz się do np. logistyki i też uznajesz, że to konieczne aby pomóc,

nikt tu nie wyśmiewa ludzi, którzy tam zostają z własnej woli.

no
baby i tak będą miały w dupie Twoje oczekiwania względem nich bo "nIe BęDzIeSz Mi MóWiŁ jAK mAm ŻyĆ sZoWiNisTo!" No chyba, że masz mordę jak Cavill i 1.85 m


Moja dziewczyna by nie podzieliła Twojej opinii. Jak sama stwierdziła, nie po to znalazła sobie mądrzejszego i bardziej doświadczonego faceta, żeby teraz go nie słuchać. Manlet 175cm here, morda 4/10. Znam takich dziewczyn więcej ¯\(ツ)/¯ I Ty pewnie tez znasz. Zamiast tak
@axelrodi Trafiłeś na jedną normalną babę i już wszystkie tak malujesz a niestety realia są trochę inne. No i jesteś pewien, że Twoja laska faktycznie jest laską? Pierwszy raz w życiu słyszę, że któraś otwarcie mówi, że jej facet jest mądrzejszy od niej i jeszcze go słucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)