Wpis z mikrobloga

@krzysztoww: Za walkę i grind można pogratulować :)
Technicznie jednak bardzo słabo to wygląda, a ja strażnikiem techniki nie jestem.
Nie ma żadnej kontroli, napięcia, stabilności, dupa się mocno odkleja, klapki (xD), flarowanie łokciami, plecy słabe/brak ich kontroli, triceps słaby. złe wyciąganie sztangi ze stojaków (przez podnoszenie barków)

Teraz powinieneś się skupić na poprawie powyższych rzeczy NIE NA CIĘŻARZE.

Takie moje wskazówki, czy posłuchasz to inna sprawa, ale wiadomo jak kończą
  • Odpowiedz
  • 6
@IntruderXXL: a co możesz powiedzieć o 182,5kg sprzed miesiąca na lidze wyciskania? Technicznie cały czas staram się poprawiać swoje wyciskanie, te 190 zrobiłem tylko dla połechtania swojego ego :) Poza tym te rzeczy wyszły przez to, że RPE to dosłownie 11, ale zawsze warto wiedzieć co poprawić
krzysztoww - @IntruderXXL: a co możesz powiedzieć o 182,5kg sprzed miesiąca na lidze ...
  • Odpowiedz
  • 4
@QHiN: dosłownie nagranie wyżej masz podejście zaliczone na zawodach, więc raczej muszę wiedzieć jak się wyciska pod pewne standardy. Ale dziękuję za ekspertyzę, dużo jestem Ci winien?
  • Odpowiedz
  • 5
@krzysztoww a czy ja mówię że nie wiesz jak się wyciska pod pewne standardy? Po prostu to co wrzuciłeś, to jest niepoprawna technika. Po co wykonywać ćwiczenia źle technicznie? Tym bardziej skoro potrafisz zrobić dobrze.
  • Odpowiedz
@krzysztoww: No bez porównania lepiej na zawodach te 182,5kg niż 190kg na treningu, tak przynajmniej się wydaje pod takim kątem nagrywania.

Czyli tutaj na treningu mocny ego lifting poszedł, nie rób tak :) Ale powychodziły wszelkie błędy i widać jak na dłoni czego trzeba pilnować.
  • Odpowiedz
  • 5
@QHiN: wstydzisz się tego że masz niższy total niż ja samo wyciskanie, pomimo tego że ja mam #!$%@? wynik? Samo oglądanie zawodów w internecie nie zrobi z ciebie eksperta, już ostatnio jak wrzuciłem post to wykopki się zesraly i jednak na zawodach okazało się że podejście jest zaliczone
  • Odpowiedz