Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Oferta na senior deva na Just Joinie.

Oferujemy:
- ...
- ...
- ...
- ...
- bonusy okolicznościowe z okazji ślubu dla par dwu- i jednopłciowych.

#programista15k #pracait #it #korpo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
@xPekka: nie ekstrapoluj swojej sytuacji na moja. Ciezko siedziec w twierdzy, kiedy nie jest oblezona, zwyczajnie brzydze sie glupota, brzydze sie kierowaniem sie tradycjami i obrzadkami bez analizy w jakim celu powstaly i czemu maja sluzyc.
A tym wlasnie jest konserwatyzm, nie zmieniac nic, kiedys to bylo, czemu nie chcesz sie podporzadkowac starzyznie przeciez sa starzy to chyba cos wiedza, czego ty nie wiesz. Jakby tylko wrocic do miejsca ktorego nigdy
@qusqui21 jakie bicie żony, jaki konserwatyzm i tradycje,jesteś większym szurem niż plaskoziemcy od Bosaka. Napisałem tylko, że w normalnej firmie nie uwydatniają takich rzeczy, a piszą wprost "bonus z okazji ślubu" i dają każdemu kto weźmie ślub, bez znaczenia jakiej orientacji. Jak mają premie roczne to też powinni pisać "premie roczne dla kobiet i mężczyzn", czy może samo "premie roczne" jest wystarczające, bo to oczywiste, że jest dla obu płci?
Anonim (nie OP): „ Hackerdom easily tolerates a much wider range of sexual and lifestyle variation than the mainstream culture. It includes a relatively large gay and bisexual contingent. Hackers are somewhat more likely to live in polygynous or polyandrous relationships, practice open marriage.”
—The Jargon File

Ale potem do IT weszły normiki i tak to się właśnie kończy ;F

chcesz mi powiedziec, ze firma ryzykuje upadek, bo chce byc woke? czy jakies tajemne organizacje zymianskie sa za to odpowiedzialne?


@qusqui21: widziałeś ostatnie wyniki finansowe Disneya? Woke weszło grubo i wyszło bokiem. Ale oni dalej swoje.