Wpis z mikrobloga

  • 0
@SieNieZnamToBredze: pokaż mi chociaż jeden przedmiot który niema 23% vat. Może tobie tylko starcza wypłata na jedzenie i nie kupujesz nic więcej ale to co ja kupuje na 90% ma vat 23%. Czy wydam w miesiącu wypłaty czy za pół roku to i tak muszę go zapłacić.
spróbuj kupować dobra bez niego xD
nie da się kupić przedmiotów za 100% wypłaty bo musisz mieć 123% przez pieprzony vat. Nie biore pod
  • Odpowiedz
  • 0
@SieNieZnamToBredze: nie ja tylko tak zapisałem, wyraźnie w nawiasie napisałem że odliczam z zarobków w skali roku. Można by było tak powiedzieć bez tego zapisku i druga rzecz jasno z zapisu masz że 3800-3700 to nie 200 (które było zapisane jako skali roku to już nie moja wina że ktoś się gubi przy trochę trudniejszych zapisach, logicznie wszystko ok) :)
  • Odpowiedz
nie ja tylko tak zapisałem, wyraźnie w nawiasie napisałem że odliczam z zarobków w skali roku. Można by było tak powiedzieć bez tego zapisku i druga rzecz jasno z zapisu masz że 3800-3700 to nie 200 :)


@mati1990: czy tylko ja mam wrażenie, że mateosz wrzucał losowe słowa czy ktoś jeszcze
  • Odpowiedz
raz mi w miesiącu zabiorą 10 raz 20 i średnio na rok uzbiera się te 200 :(


@mati1990: anon, to jest od odsetek, nie od tego co wpłaciłeś na konto.

200 zeta to byłaby belka od około 1050 złotych ODSETEK. Średnie oprocentowanie za zeszły rok to jakies 6%, no czyli miałbyś jakies 17,5k oszczędności (przez cały rok).

Czyli albo nieświadomie podałeś ile mniej-więcej masz oszczędności (zadziwiająco mało jak na kogoś kto
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: albo nie bierzesz pod uwagę że gdziekolwiek nie mieszkasz to i tak musisz się dorzucać czy starszym czynsz/żarcie/abonamenty telefon+ internet. jakbym miał wypłata=oszczędności nie musiałbym gównopostować bo nie nadążyłbym z wydawaniem hajsu :)
  • Odpowiedz
albo nie bierzesz pod uwagę że gdziekolwiek nie mieszkasz to i tak musisz się dorzucać czy starszym czynsz/


@mati1990: Ile ty tym starszym płacisz za mieszkanie?

żarcie


Nie #!$%@?, że tak o, dajesz matce hajs na żarcie a potem jeszcze pytasz się co na obiad.
  • Odpowiedz