Wpis z mikrobloga

  • 0
Nie #!$%@?, że tak o, dajesz matce hajs na żarcie a potem jeszcze pytasz się co na obiad.


@Filipterka25: a dlaczego nie? robię przelew na początku miesiąca i wyjebongo xD

Ile ty tym starszym płacisz za mieszkanie?


teraz za dużo... ~40% ale dalej wychodzi taniej niż wynajem i mogę trzymać 3 rowery w mieszkaniu. Bo mi podnieśli % więcej niż miałem podwyżki w robocie ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
teraz za dużo... ~40% ale dalej wychodzi taniej niż wynajem i mogę trzymać 3 rowery w mieszkaniu. Bo mi podnieśli % więcej niż miałem podwyżki w robocie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mati1990: co do bata.

Płacisz 40% swojej PENSJI? Za samo mieszkanie, bez żarcia? Przecież jak masz te 5k na rękę (w więcej nie uwierzę) to #!$%@? prawie tyle, ile za jakaś kawalerkę.

a dlaczego nie?


@
  • Odpowiedz
  • 0
co do bata.


Płacisz 40% swojej PENSJI? Za samo mieszkanie, bez żarcia? Przecież jak masz te 5k na rękę (w więcej nie uwierzę) to #!$%@? prawie tyle, ile za jakaś kawalerkę.


@Filipterka25: nie, ty to rozdzieliłeś moje pierwotne zdanie brzmiało czynsz/żarcie. 40% za wszystko, gdzie by mi się opłacało za samo mieszkanie. Zaczynasz przeczyć sam sobie, pytasz czy przelewam starszym za żarcie potwierdzam a teraz stwierdzasz że osobno.

no ja wolę
  • Odpowiedz
  • 0
jak masz te 5k na rękę


@Filipterka25: to o niczym nie świadczy, nikt nie jest zmuszony do wyrzucania kasy w błoto i spłacania jakiemuś #!$%@? kredytu i dorzucania się do emerytury bo pewnie se coś doliczy. wole domowe marudzenie żebym się wyprowadził i znalazł babę niż nie szanował swojej pracy. przychodzisz do domu po pracy, dostaniesz ciepły obiad, pranie raz na 2 tygodnie ogarniesz, od czasu do czasu kurze ogarniesz, posprzątasz
mati1990 - >jak masz te 5k na rękę

@Filipterka25: to o niczym nie świadczy, nikt nie...

źródło: peaceful-life

Pobierz
  • Odpowiedz
40% za wszystko


@mati1990: Gdzie pytałem o mieszkanie, a nie mieszkanie, wikt i opierunek (nawet nie pytam czy to rodzicielka ci skarpetki bierze i składa koszulki, bo to oczywiste).

to o niczym nie świadczy, nikt nie jest zmuszony do wyrzucania kasy w błoto i spłacania jakiemuś #!$%@? kredytu i dorzucania się do emerytury bo pewnie se coś doliczy. wole domowe marudzenie żebym się wyprowadził i znalazł babę


@mati1990: Ty weź
  • Odpowiedz
@mati1990: Bo #!$%@? tkwisz w błędnym kole w imię przyżydzenia miesięcznie paru stów:

- nie umiesz w relacje międzyludzkie, bo jesteś pampered przez matkę,
- nie wylecisz z gniazda, bo nie umiesz w relacje międzyludzkie,
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: i myślisz że na pstryknięcie palców da się z kogoś wypchnąć przegryw? to tak nie działa, ludzie nie chcą mieć kontaktu z takimi, pewni zacni mirkowie chcieli pomóc i zaprosili do siebie na server discorda, no cóż szybko poszło po 2 tyg #!$%@? bo jednak nie spełniam wymagań społecznych tam narzuconych to wróciłem tu na mirko. a przeprowadzić sie do pustego mieszkania, po robocie wrócić do niego wiedząc że nigdy
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: nie, zapraszając ostatnich ludzi z którymi miałem jakikolwiek minimalny kontakt na swoją 18, mało kto przyszedł. Zapraszając znajome na studniówkę, finalnie nie poszedłem bo żadna sie nie zgodziła. Utworzyła sie tutaj grupa ultra świrow rowerowych latających po 500-600 i więcej km, nie chcieli żebym lecial razem z nimi to tydzień później sam leciałem, wrzucałem od czasu do czasu pytanie czy ktoś leci na 24h to nikt nie chciał dołączyć. Z
  • Odpowiedz
nie, zapraszając ostatnich ludzi z którymi miałem jakikolwiek minimalny kontakt na swoją 18, mało kto przyszedł. Zapraszając znajome na studniówkę, finalnie nie poszedłem bo żadna sie nie zgodziła.


@mati1990: Piętnaście lat temu.
  • Odpowiedz
Dobrze umiesz czytać a teraz doczytaj do końca treść wypowiedzi.


@mati1990: Reszta to pojedyncze próby naprawy problemu uzależnienia od internetu przez internet. Jak to miało zadziałać?

No i nawet powiedzmy, że mirabelka byłaby na coś chętna - matkę byś na zakupy wysłał czy co?
  • Odpowiedz
@mati1990: Nie, po prostu masz nierealne oczekiwania że coś wyjdzie za pierwszym razem.

Wiesz czemu niektórzy faceci są w związkach, a inni w ogóle? Gdyż ci pierwsi próbują podrywać x kobiet, jakaś część z tego x się zgadza na randkę, jakaś część z tych randek kończy się kolejnymi randkami i po kilku takich "sitach" jakaś część lasek idzie w związek/fwb/cokolwiek.

Ci drudzy faceci raz na sto lat próbują poderwać w sposób
  • Odpowiedz