Wpis z mikrobloga

@mati1990: Nie wiesz jak działają ludzie, gdyż aktywnie unikasz z nimi kontaktu i cedujesz nawet takie prozaiczne czynności jak wyjście do sklepu po półprodukty na obiad na matkę. Cedujesz takie rzeczy na matkę gdyż nie wiesz jak działają ludzie. No srogi cope jak nie widzisz to błędnego koła xD

Protip: wyprowadzka na swoje i ogarnianie obiadku już zacznie uczyć jak działają ludzie. A magicznie do łba nie spłynie wiedza jak ludzie
@Filipterka25: nie bo to się wiąże ze srogą biedą. nie mam zamiaru wegetować od 1 do 1, przegrałem kosmiczne losowanie nie dostałem mieszkania w spadku, z robotą jest jak jest - zawsze gorzej może być. no i na wynajmie się nie zgadam z obcymi ludźmi, nie wiem jak umiesz mieszkać na wynajmowanym ale #!$%@? mnie trafia. mam 3 rowery z którymi na wynajem mnie nie wpuszczą, trenażer, pół pokoju #!$%@? sprzętem
i miałbym z tego zrezygnować na rzecz wegetacji na wynajmie? x|D


@mati1990: Nie, miałbyś z tego śmietniska zrezygnować na rzecz ogarnięcia samodzielnego życia i być może zarwania kiedyś jakiejś laski na swoim poziomie.

No, ale jak śmietnisko>życia to nie narzekaj.
właśnie może, to jest hazard, a tak wrócę do domu i zabawki dalej czekają ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mati1990: No więc mam nadzieję, że jesteś OK z obecnym stylem i poziomem życia gdyż samo z siebie się on nic nie odmieni.
@mati1990: no patrz, nigdy nie mialem problemu z moimi trzema rowerami, trenazerem i cała masa innych gratów na wynajmie, a wynajmowalem z dziesięć różnych mieszkań. Ale ja to pewnie mam #!$%@? szczęście, nie?
@mati1990: nic się nie starałem, nikt normalny nawet nie pyta o takie rzeczy, to jest oczywista sprawa że trzymasz swoje graty w mieszkaniu. Co ty #!$%@? wczoraj się urodziłeś czy co xD
@teryuu: nie wiem, nasłuchałem się pierdół w robocie, jak ludzie mają problem bo mają psa z kotem jeszcze jako tako.
ale nigdy nie ukrywałem że najważniejszy powód to kasa ¯\(ツ)/¯
tona pecetów


@teryuu: Uuuu teraz to dowaliłeś. Zaraz będzie, że biorą mnóstwo prądu i by musiał gadać z resztą ludzi jak rozliczać prąd na mieszkaniu.
@stash: @teryuu ale wynajem to problemy i brak elastyczności jak u starszych przynajmniej z mojego punktu. Lubie dłubać w automatyzacje, w tym roku w końcu kupuje inteligentne głowice do kaloryferów sterowane z serwera, automatyczne rolety sterowane budzikiem. już o ledach nie wspominam, to jest czyjeś mieszkanie jesteście tam gościem i nikt wam nie pozwoli aż tak w nie ingerować. Nie przekonacie mnie że wynajem jest ok i rób se co chcesz,
@stash: żeby tylko pecetów, pod łóżkiem leży pełny rack 2 procesorowy :D od czasu do czasu odpalany, w kartonach płyta od hp z840 która też będzie w końcu kiedyś uruchomiona
to jest czyjeś mieszkanie jesteście tam gościem i nikt wam nie pozwoli aż tak w nie ingerować.


@mati1990: Właściciel mojego lokum ostatni raz tu był z cztery lata temu. Może pięć.

Nie przekonacie mnie że wynajem jest ok i rób se co chcesz, jak z wierceniem dziur?


@mati1990: Argument za brakiem samodzielności:

- nie wiem czy mi pam lamlordow pozwoli dziurkę nawiercić

xD chłopie, realnie to po prostu przy wyprowadzce
nikt wam nie pozwoli aż tak w nie ingerować


@mati1990: Tak dla rozluźnienia na początek. Chodzi o fragment do końca rozdziału https://youtu.be/m4F26yUnMJg?si=jK9R_eLX7U9LYlkm&t=1268
Pisałeś, że masz 30 km do roboty. Jeszcze teraz mirek przypomniał, że mieszkasz na Śląsku. No sorry. Najgęściej zamieszkały region w kraju i nie znajdziesz żadnego mieszkania w promieniu 30 km żebyś miał odpowiednią elastyczność? Weź takich bzdur nie opowiadaj. Generalnie na koniec wynajmu tak jak napisał zaszpachlujesz dziury
@mati1990: teraz #!$%@? ta sama kasę na opłacenie mieszkania u starej i oplacenie służącej. No ale etak, jak bys się wyprowadził to już nie będzie miał kto zrobic zakupow, ugotować i uprać gacie xD