Wpis z mikrobloga

dlaczego wyśmiewanie? Pisząc "faceci" odniosłaś się do wszystkich, wrzucając nas do jednego worka. Uważasz że to jest fair?


@piotr-kowalski1222 pisząc faceci miałam na myśli, że 90% nawet nie wie o istnieniu tego problemu, a nie, że faceci molestują. Właśnie tak pisząc mam na myśli, że przez to, że większość z was tego nie robi i nawet sobie tego nie wyobrażacie to o tym nie wiecie.
@WielkiNos: No niestety, ale takie życie i oby tego #!$%@? dopadli. Pytanie ile razy kobiety są tak "molestowane" i jak to jest niebezpieczne i szkodliwe. Gdy tymczasem facecioi - nie raz dostałem z bara, nie raz było bardzo blisko bym dostał ostro w ryj, nie raz musiałem się bronić czy #!$%@?ć itd.

Chyba wolałbym być pomacany po cyckach jednak niż przeżywać to co wyżej, choć też na pewno nic fajnego.

Oczywiście
@WielkiNos: Wielokrotnie mi się taka sytuacja przydarzyła (klepanie po tyłku przez obcych facetów, dosiadanie się w komunikacji i kładzenie łap na udach, oczywiście wszystko zawsze ubrane w obleśny żart żeby zminimalizować swoją rolę w napaści "ja to tak tylko, hehe, zdrowa dziewucha z ciebie hehe"), każdej mojej znajomej też przynajmniej raz w życiu. Oczywiście wg wykopków na pewno kłamstwa, bo oni nigdy ze swojej piwnicy nie widzieli xD brak słów czasem.
@WielkiNos doskonale mamy świadomość tego problemu ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest rozwiązaniem. Wręcz uważam że może mieć odwrotny skutego do zamierzonego. Tylko zobacz, osobiście ja czuje się urażony jako osoba która nigdy nie przeszła obojętnie obok jakiegokolwiek problemu. Uważam że skierować to można było do wszystkich a nie celując w jedną grupę.
@WielkiNos: oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) płcie już są tak skłócone po metoo i tysiącach fałszywych oskarżeniach o gwałt że faceci logicznie mają wywalone na taką sytuację albo będą kręcić bękę, na pewno nie będą reagować (ci myślący) bo jeszcze im się oberwie

babka ma szczęście że jest w Polsce a nie w Francji czy Hiszpanii gdzie pełno filmów jak przestępczopozytywni albo inni pustynnicy targają kobietę nie
Tak samo jak kobiet nie dotyczą fałszywe oskarżenia o gwałt, i wiele wiele innych niesprawiedliwości dotykających facetów i też kobiety tego nie zauważają.


@sayanek ja zauważam. Gdybyś śledził moje wpisy to byś wiedział, że lubię facetów. Mi tylko chodzi o to żeby zauważyć, że jest taki problem. Nie trzeba od razu atakować nas, bo jakieś patuski oskarżają facetów o gwałty. Tym bardziej, że przecież kobiet też to dotyczy, bo to nasi synowie
@WielkiNos: mnie w zeszlym roku gonilo 3 #!$%@? typów po mieście, bo mieli ochote po prostu #!$%@? jakiegos faceta, kobiety nawet nie wiedzą, że takie rzeczy się dzieją, bo ich to nie dotyczy


@Atryu ależ masz rację. Piekło faceta to, że mogą mu obić mordę a kobiety że zgwałcić. Chociaż....

wpis z twittera z filmem. Dziewczyna sobie szła ulicą z matką, facet ją z całej pary uderzył z pięści w twarz
WielkiNos - >@WielkiNos: mnie w zeszlym roku gonilo 3 #!$%@? typów po mieście, bo mie...

źródło: temp_file1219784510496417066

Pobierz
nie trzeba od razu atakować nas, bo jakieś patuski oskarżają facetów o gwałty


@WielkiNos: Ale dokładnie to działa tak samo w drugą stronę, obrywa się wszystkim facetom za to jakiś mały % coś odwala.

Tak wszyscy wiemy(a przynajmniej większość z nas, mimo tego co napisałaś) że są #!$%@? którzy mogą takie akcje odwalać, taki zjeb kobietę napastuje a facetowi wbije kosę w plecy.
Faceci


@WielkiNos: no ładnie się nam pani przedstawiła, generalizując całą grupę społeczną. Jakby to jakiś Żyd zrobił i ktoś by napisał "a Żydzi to...", trzask dup aktywowałby czujniki sejsmiczne w Japonii.

Co do samej sytuacji, no co można powiedzieć, czuby się zdarzają, w dalszym ciągu mężczyzna jest wielokrotnie bardziej narażony na przemoc, gdy wychodzi z domu.