Wpis z mikrobloga

@farbowanylisek mi błędne koło po sześciu latach pomogła przerwać terapia i #!$%@? na L4 od psychiatry na miesiąc.
Głowa się oczyściła z kołchozowego bagna i od razu zacząłem nowej pracy szukać. Xd
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: nie poddawaj się. Ja na długi czas odpuściłem, aż wreszcie po powrocie z urlopu, #!$%@? przez dołożenie mi obowiązków, zaktualizowałem dane i ustawiłem status "Open to Work" na LinkedIn. Po 50 minutach usuwałem status, bo miałem już ofertę pracy. Jestem na wypowiedzeniu, znalazłem pracę na bliźniaczym stanowisku za 2.3 razy większą kasę.
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: tez tak mam że czuję wypalenie w IT 9 lat doświadczenia i od 2 lat ugrzązłem w firmie które projekty mnie wyniszczają w dodatku żadnej podwyżki inflacyjnej mimo zawsze dowiezionych terminów. Wcześniej z radością budziłem się do pracy, a dzisiaj mimo znacznie większej wiedzy spinam się strasznie jedyne co mnie trzyma to 100% remote i że nie chce mi się 4 etapów rekrutacji przechodzić.
  • Odpowiedz
za lepsze pieniądze to czasem mniej boli

Ale nadal męczy. Od pewnego poziomu zarobków ten kafel czy parę nie robi różnicy i warto patrzeć na inne aspekty.
Zwłaszcza jeśli czujesz się wypalony. Wtedy być może warto nawet zrobić krok w tył i pójść na juniora+ w innej dziedzinie.
@farbowanylisek:
  • Odpowiedz