Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu w gorących, to powiem wam, że niektórzy slub i zaręczyny traktują jak jakieś kuzwa wyścigi, nabijanie punktów xd

Mam dwie znajome, które są w nowych związkach i oczywiście obie już planują ślub xd nawet nie mieszkają z tymi facetami. Jedyna z nich była już 2 razy zaręczona i 2 razy planowała ślub xd

Dorosłe kobiety potrafią być naiwne jak dzieci. Statystycznie wiele związków rozpadnie się do 2 lat, więc zalecam rozwagę w tym temacie.

Wydajecie na te śluby po 100 tysięcy, a potem musicie mieszkać kątem u rodziców xd Ogarnijcie się i przeznaczcie te pieniądze na wkład własny, a nie na planowanie ślubów, co 2 lata z innym typem xd

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #oswiadczenie #logikarozowychpaskow
  • 7
@podomka to ja nie widzę by ludzie widzieli ślub jak nabijanie punktów czy wyścigi. Osoby które się spieszą ze ślubem to raczej katolicy albo ludzie co mają bardzo religijnych rodziców przez co się spieszą by móc po tym ślubie ze soba zamieszkać. Ludzie niereligijni z reguły czekają te 2-4 lata zanim będą zaręczyny, a często przed zaręczynami mieszkają ze sobą jakiś czas.
@podomka ja mam ponad 30 lat xD i właśnie moi rówieśnicy tak nie robili jak piszesz. Głównie szybko brali ślub ludzie co sami byli wierzący albo ich rodzice nie wyobrażali sobie by ich dzieci mieszkały razem przed ślubem. Może to kwestia tego że mieszkam blisko dużego miasta wojewódzkiego i ludzie w większości mieszkają z rodzicami do momentu ślubu lub decyzji o zamieszkaniu razem z partnerem/partnerka, bo mieszkają zbyt blisko dużego miasta by