Wpis z mikrobloga

@malinq ale serio, przyglądam na fb grupkę dla autystów z IT (PPBIT) a tam jakiś oświecony Mariusz na emigracji przy okazji sporu chyba o formę rozliczania, przejrzał profil oponenta i znalazł info o thermomixie i się do tego #!$%@?. Dzisiaj jakiś dzban na mikro to samo xD
@KotBojowy: No bo to drogie i można czym innym zastąpić, to przecież wiadomo, że trzeba się przywalić, na co ktoś wydaje pieniądze. Lewaki wiadomo głupie, dali się naciągnąć.

I cyk przelewik na nową zbiórkę Brauna
O co konfederatom chodzi z thermomixem? Już któryś wpis widzę, w którym z niego szydzą a posiadanie tego narzędzia traktują jako coś złego, wstydliwego, cholera wie. Nie, nie mam thermomixa, nie potrzebuję.


@KotBojowy: Ale rzucisz jakimiś dwoma przykładami, gdzie jakiś konfederata szydzi z thermomixa? Pod tymi wpisami szydzącymi podpisują się jako konfederaci, czy jak to wygląda? Bo coś mi się wydaje, że to tylko twoje urojenia.
ogólnie drogie sprzęty tak mają, że wywołują ból dupy ludzi, których na nie nie stać


@JoeGlodomor: a gówno tam. Stać mnie na termomixa i stać mnie na ciuchy balanciagi ale nie kupuje ich i mam nie ból dupy a zwykłe uczucie żenuy że ktoś lubi wywalać pieniądze na "znaczek".
Ps. nie tylko biedaki śmieją się z tych co za gówniane produkty wydają #!$%@? pieniądze.
@KotBojowy: I dlatego wygrał Tusk na zmianę z Kaczorem. Bo wy inteligencją nie grzeszycie. Ni w ząb
Co ten screen znaczy? Że jakiś typ z internetu coś sobie napisał. Tyle i nic więcej.
Oznacza również to, że zamiast termomixa mógł użyć argumentu z drogim samochodem na leasing.

Poziom inteligencji równy poziomi mojego sąsiada, który nie wiem czy miał podstawówkę skończoną, całe życie mu komuna ułożyła.
Witaj sąsiedzie, duszno dziś prawda?
No
  • 0
@Inozythol: Temat jest o thermomixie i o niego pytam. Zarzuciłeś mi trollerkę, to wkleiłem ci screen udowadniającego ci, że zjawisko to ma miejsce. Wszystko później to już twoja odklejka i urojenia, którą próbujesz zamaskować jak bardzo śmieszni jesteście.
Lata mijają, czasy trudniejsze, więc powinny kreowac silniejszych ludzi, bo dziś w państwowym zakładzie sobie nie pośpicie gdzieś w norze za ciepłą pensję i nie wyniesiecie z roboty wszystkie co może sie przydac w mieszkaniu przyznanym z przydziału z puli zakładowej. Niby w szkołach miał poziom rosnąć, żeby wyeliminować analfabetyzm. A tu wciąż oprócz powierzchownych różnić, sposób rozumowania się nie zmienia.


@Inozythol: xDDDD weź leki, przeproś matkę i usuń konto xD
@KotBojowy: @malinq Ja nie jestem od tego, żeby Wam tłumaczyć podstawy. Wasz problem polega na tym, że właśnie macie duże braki na poziomie podstawowym, dlatego łatwo Wami manipulować. Wasz sposób rozumowania i patrzenia na rzeczywistość nie różni się niczym od tego mojego głupawego sąsiada, który sobie lekko przeżył bo mu komuna ułożyła życie. Ciekaw jestem kto Wam układa, albo raczej kto będzie, bo sami zdolni do samorealizowania siebie nie jesteście. Jest