Wpis z mikrobloga

2 tygodnie bez beki wystarczyły i wreszcie kurła zaczyna pojawiać się jakaś oferta XD

Nie wiem czemu ludzie nie wystawiali tego w zeszłym roku, może to decyzje odłożone na przyszły rok, a może nie kumali do kiedy będzie beka, ale zaczyna zalegać, pośrednicy znowu się kontaktują i coś w ogóle jest.

W przyszłym tygodniu oglądam 2 kwadraty. Może nawet kupię XD To dla rynku bardzo niedobrze, bo jak ja kupię to potem będzie taki kolaps na rynku kwadratów jakiego nie widzieli od Potopu Szwedzkiego

#nieruchomosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@onomatopejusz: To też czuję od drugiej strony, w sensie, że żal się rozstawać z hajsem i odsetkami. Ciekawe ile gotówkowiczów też będzie miało takie rozkminy.
  • Odpowiedz
  • 3
@PanieAreczku: Ostatni raz sensowna oferta była na przełomie 2022/23. Potem wszystko wymiotła beka albo ludzie słyszeli że rosno i już nie chcieli sprzedawać. Na moje oko to sensowne mieszkania zaczynają wyskakiwać po raz pierwszy od ok. 10 miesięcy.
  • Odpowiedz
@mickpl: mi się wydaje że zaczną wystawiać jak najem nie pójdzie, a jak wiemy większość najmu odnawia się w wakacje. Też znalazłem fajne mieszkanie i chłop mówi że wystawił bo najemcy uciekli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz