Wpis z mikrobloga

Mirki głupie pytanie, jaka temperatura panuje za piekarnikiem? Piekarnik będę miał w nieco innej lokalizacji niż planowałem pierwotnie i mam puszkę dla piekarnika i mikrofali bezpośrednio za nim

I teraz opcje mam 2 albo montuję tam, albo rozkuwam tynk na wysokości szuflad i tam robię puszkę, wolałbym opcje oczywiście pierwszą, ale nie mam pojęcia jakie temperatury są za piekarnikiem i czy istnieje ryzyko stopienia kabli.

#elektryka #budownictwo #budowadomu
lobo - Mirki głupie pytanie, jaka temperatura panuje za piekarnikiem? Piekarnik będę ...

źródło: 20231128_143148 (1)

Pobierz
  • 38
@robertx: @lobo o gustach się nie dyskutuje niby ;)
Ale jak dla mnie to tandeta po chu#@
Drewno, beton, "cegły/płytki w cegłę", podwieszany sufity. Więcej stylów nie dało się wymieszać? Jeszcze brakuje tylko szklanego panelu nad blatem po lewej.
I kto ci kładł tą cegłę(płytki?)? Nie mógłbym patrzeć na ten skrawek przy suficie i blacie.
A co do pytania to zobacz czy nie ma w instrukcji.
Ja mam normalnie gniazdo za
@muadzik: no paskudnie to wygląd. Nie dość, że pomieszanie stylów, to jeszcze w cholerę niepraktyczna ta kuchnia.
Też kiedyś chciałem mieć kuchnię otwartą ma salon. Tak modnie, po amerykańsku... Na szczęście, zanim zacząłem budować dom, miałem okazję pomieszkać w takim układzie pomieszczeń i szybko się z niego wyleczyłem. Wielkie okno zabiera całą ścianę i w dodatku jest przy samym zlewie, czyli nie dość że to okno będzie wiecznie pochlapane wodą, to
@lobo sprawdz glebokosc piekarnika i otworu na niego. U mnie przy blacie bodaj 60, wtyczka od piekarnika praktycznie stykala by sie z piekarnikiem i gniazdko musialem i tak przenieść obok.
@lobo nie, ale pamiętaj by szafka nad piekarnikiem (a dokładniej pozioma półka) miała z tyłu wycięcie lub kratkę by ciepło swobodnie mogło uciekać wyżej i zapewnisz odpowiednią wentylację, pewnie w instrukcji obsługi jest o tym wspomniane.
@lobo: Nikt jeszcze nie skomentował jak bardzo kolorystycznie nie pasuje podłoga. Okno jest ok, ten "beton" moglby mieć odcień bardziej wpadający w beż albo musiałby być duzitjaśniejszy ten szary i byloby o niebo lepiej wizualnie.
@lobo montuj byle gdzie,. Mam jakiś lepszy piekarnik z Ikei to nawet szybka nie jest gorąca bo są 3 warstwy. Mam zabudowany i podobnie jak na zdjęciu przygotowane i płyta meblowa nawet ciepła nie jest nawet gdy chodzi kilak godzin piekarnik.

Także nic Ci się nie stanie ale ogólnie w instrukcjach podają aby zrobić z boku/nad ale to kwestia że łatwiej odłączyć itp

Bardziej to pamiętaj aby kuchnie rozbić na różne bezpieczniki