Wpis z mikrobloga

@Mddzms99:Ten współkomentujący o którym wspomniałeś to Mamadou Diouf - senegalsko-polski wokalista, dziennikarz, animator kultury i działacz społeczny. Od 2007 roku posiada polskie obywatelstwo. Z wykształcenia lekarz weterynarii, z powołania muzyk i pisarz. Przewodniczący Polskiego Komitetu ds. Obchodów Międzynarodowego Roku Ludności Pochodzenia Afrykańskiego.
rubingramrap99 - @Mddzms99:Ten współkomentujący o którym wspomniałeś to Mamadou Diouf...

źródło: z19031045AMP,Muzyk-Mamadou-Diouf

Pobierz
@rubingramrap99: Dokładnie, w innym poście też pisałem, że finał PNA 2012 najbardziej mi utkwił w pamięci. Byłem akurat na feriach u babci i w małym pokoiku, na małym telewizorku oglądałem jak Drogba marnuje karnego i Zambia historycznie wygrała turniej. Piękne czasy !
@Mddzms99: Oj, stary dokładnie! A jak to szybciutko zleciało... Za szybko. I jeszcze Tiote żył... Dużo się zmieniło. Piłkę się wtedy fajniej oglądało, nie była jeszcze tak skomercjalizowana jak dzisiaj. Uważam, że transfer Neymara do PSG zaczął zabijanie futbolu. Pieniądze w znacznym stopniu go zniszczyły, ale #!$%@?ć to, bo nie mamy na to wpływu. Możemy powspominać, jak to kiedyś fajnie było.