Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę takiego #!$%@?. Robią bohaterkę z baby, która po prostu przeszła operację zmniejszenia żołądka. I git. Niech się czuje dobrze, ale wywiad jak to pokonała sama siebie - no #!$%@?, normalnie #pieklokobiet

Nie schudła dzięki wysiłkowi fizycznemu i diecie. Oczywiście, próbowała, ale "to nic mu dawało" XD

" - Próbowała pani przed operacją wyzdrowieć?
- O, tak. Całe moje życie kręciło się wokół próby redukcji masy ciała. Jestem niewysoka, mam 157 cm wzrostu, więc moja prawidłowa waga powinna wynosić maksymalnie 62 kg, a moja najniższa waga w czasach nastoletnich to 68 kg. Zawsze było mnie za dużo. Przerobiłam chyba wszystkie diety, głodówki, ćwiczenia, było "nie jedz po 18", "nie jedz po 20", dieta pudełkowa, dietetycy, nawet psychodietetycy. Nie zdawało to egzaminu."

Jasne, #!$%@?. On był 2 w kulach i nie dałoby to nic. Nic by to nie dało. Tylko że będąc na redukcji nie ma #!$%@?, żeby waga nie spadła (tak, wiem, jeszcze jest słynna "tarczyca" X #!$%@? D). Bardzo chętnie zobaczyłbym jak tej diety przestrzegała i czy "przypadkiem" nie jadła "cukierka, który nie ma znaczenia".

Laski naprawdę odleciały. Dla nich każda, najmniejsza aktywność jest jak zdobycie Mount Everestu. Podczas, gdy ty na #silownia musisz budować masę, rzeźbić ciało, przewalać mnóstwo żelaza, biegać, byc na diecie itp. to one - cyk - zrobią sobie operacje i #!$%@?. Wywiad jak to kobiety zdobywają świat xdd Pomijam, że mają wsparcie we wszystkich wkoło, gdy ty, jako mężczyzna często musisz sobie radzić sam xd

Nie wiem komu ma to pomóc, może grubasom, którzy to czytają i tradycyjnie na nich żadne diety i ćwiczenia nie działają.

PS: maści na ból dupy nie potrzebuje, już posmarowane.

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #cwiczenia
Gdybykozkanieskakala - Jak ja nienawidzę takiego #!$%@?. Robią bohaterkę z baby, któr...

źródło: IMG_20240113_111154

Pobierz
  • 24
W świecie gdzie otyłość jest normalna, a schudnięcie to wielkie osiągnięcie, niedługo te grubasy będą zasługiwać na dokumenty nagrywane na netflix, a co drugi wyda autobiografie. xD


@Lewusx: troche sie spozniles: My 600-lb life, My Big Fat Fabulous Life, 1000-lb sisters. Pewnie jest tego sporo wiecej ale te kojarze, bo mnie tytuly rozbawily
@Gdybykozkanieskakala problem ze spaślakami jest taki że oni szukają drogi na skróty. Mój funfel waży 172kg od 4 miesięcy chodzi na siłownię z trenerem specjalizujacyn się w rehabilitacji osób po wypadkach. Funfel zrzucił dopiero 3 kg, bo bez diety, ale nogi, łapy i dupę ma jak z żelaza, sam mówi że czuje się 10 lat młodszy, za miesiąc włącza dietę. Ambicje ma żeby pierwsze 10-15 kg zrzucić w rok, bez napinki. A
@pilkarskiswir: To znaczy te dokumenty chyba przedstawiają jak oni żyją lub jak się odchudzają. Ja miałem na myśli bardziej takie tribute, jak to ciężko miała, że znowu ta sałata na obiad i że już 4 dni nie jadła żadnego burgera i że państwo w ogóle nie chce dawać żadnych pieniądzów, a ona przecież nie może pracować... xDD

Nie no, naprawdę śmieszne to wszystko jest, dla mnie osobiście bycie otyłym, to tak
@Gdybykozkanieskakala: może masz inne geny? Może z automatu masz łatwiejszą regulację masy ciała? Może jest ona lepsza niż nawet u niej po pomniejszeniu żołądka?

Pomniejszenie żołądka nie powinno być typowa drogą do prawidłowej masy ciała, ale u niektórych to wciąż zdrowsza opcja niż otyłość

Dla mnie takie artykuły mogą mieć pozytywny efekt - promują poprawną masę ciała, pokazują że otyłość przeszkadza na każdym kroku