Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ludzie w robocie( na stacji benzynowej robię) z tym nowym paliwem. Codziennie " a na mój samochód będzie jeździć?"( Oczywiście żadnych danych nie poda), " jak mam auto z: 2018,2017, 2014 to mogę tankować to nowe?". Wczoraj mnie z kolegą babka #!$%@?ła, przyjechała Skodą fabią I pyta nas: " mój samochód może tankować 98 bo nigdy nie tankowałam i nie wiem czy to będzie szok dla silnika?" Mówię że nic się nie stanie. " A nie wiedzą panowie gdzie w mieście jest jeszcze to stare paliwo?" Kolega jej mówi, że po nowym roku wszyscy musieli mieć nowe. I się zaczęły konsultacje o jej skodzie, mówi że rocznik 2008 to jej mówimy że bez problemu pojedzie na tym nowym i jakby przed 2000 rokiem był samochód produkowany to byłby problem. Kolega daje jej ulotkę z nowymi paliwami i by sprawdziła na stronie. A ona:" patrzyłam ale nic nie rozumiem", " jak pani nie rozumie?", weszła na stronę skoda fabia I i II generacja wszystko się świeci na zielono, że można tankować a babka: " mam silnik 1.2 a tu przy 1.2 jest jakieś "i" i ja nie rozumiem co to jest" mówię jej że i oznacza benzynę a d to diesel to ta się odpala, że nie ma diesla tylko benzynę. Nosz #!$%@? trudno się domyślić jak od początku o tym #!$%@? #motoryzacja #ue #pracbaza
  • 61
jak ci ludzie rozumieją przepisy ruchu drogowego?


@Gluptaki: to pewnie ci, którzy na skrzyżowaniach równorzędnych mówią, że mają pierwszeństwo bo jadą prosto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolego mam taką oto limuzynę klasy średniej premium i chciałbym zapytać, czy na nowej benzynie będzie chodzić?


@Blaskun: niestety, chodzić nie będzie.

@ipkis123: dałbym dwa plusy, gdybym mógł.
@przegro_pisarz: Aż mi się przypomniała sytuacja jak byłem ze znajomym u jego wuja mechanika, bo sobie wymienialiśmy jakieś plasticzki pod maską, nagle wpada jakiś gościu z VW T-roc i ni z dupy pyta się nas jakie paliwo ma lać do samochodu, bo kupili go jakąś godzinę temu z córką w komisie i nie wiedzą co tu za silnik jest i co tankować... no ręce nam opadły, wywalić kupę kasy na auto
W sensie po co jesteś na stacji?


@ipkis123: Nie mam żadnych kwalifikacji, 50IQ a miejsc w okolicznych jednostkach wojskowych czy na komendzie nie ma. nie ma kasy samoobsługowej w sklepie i robota sprzątającego, wydającego butle z gazem oraz robiącego hot dogi, niektórzy płacą gotówką i nie potrafią zatankować.

WIem nie nadaję się do pracy z ludźmi i wkurza mnie ciągłe gadanie o tym samym,albo była babka i mówi, że ona ma
ile dokładnie osób przeze mnie już nigdy nie zatankuje?


@przegro_pisarz: Spróbuj się zamienić rolą z tymi na których tu najeżdżacie wraz z resztą wykopowych debili. Jedziesz na stacje i nic nie wiesz, a pracownik ma co najwyżej podejście 'panie, ja to nic nie wiem, płać pan i wypad'

Nawet w wolnym czasie tak sam z siebie i dla własnej wiedzy się nie dokształciłeś o tym 'problemie'
@Medicine676: dziwnego w sumie nie, ale jedyną informację jaką dostaliśmy to to, że ma więcej biokomponentów przez co jest lepsze dla środowika i na ulotkach jest to samo + kod qr by sprawdzić swój samochód. Ale jak coś się stanie to wszystko będzie moja wina
@eeehhh: odpowiadam jak mogę, informację dostaliśmy od sieci to, że jest więcej biokomponentów i bezpieczniejsze dla środowiska, na wykopie widziałem jak profesor Chris mówił, że nie ma się czym martwić i będzie jeździć jak jeździło na poprzednim. https://wykop.pl/wpis/74502919/krociutko-na-temat-nowych-paliw-e10-nie-musicie-na

Jakie mam możliwości w rozwoju w branży, że warto się dokształcać w wolnym czasie? Premii od szefa żadnej nie dostanę bo " jest kryzys, ogrzewanie drogie, duże koszta prowadzenia działalności" a awansu nie
@przegro_pisarz: To tak właściwie o co ci chodzi z tym wpisem? Bo póki co to robisz tu stosy żali z sytuacji za które de-facto jest odpowiedzialny twój przełożony i firma w której pracujesz, robisz z siebie kozła ofiarnego całego tematu i próbujesz w sposób typowy dla typowego wykopowego imbecyla wyśmiać dla paru plusów klientów którzy... wiedzą dokładnie tyle, co ty sam. XD

Ja tam jestem do końca miesiąca i nie planuję
@eeehhh: chciałem to z siebie wyrzucić bo odechciewa mi się gadać ciągle to samo a ludzie i tak zrobią po swojemu. Zresztą nawet strach się wypowiadać bo jakby komuś coś gorzej chodziło to będzie moja wina. Już parę razy była moja wina, że komuś weszło 2L więcej do baku niż zazwyczaj.
https://wykop.pl/wpis/74502919/krociutko-na-temat-nowych-paliw-e10-nie-musicie-na , tu źle Chris mówił?

za które de-facto jest odpowiedzialny twój przełożony i firma w której pracujesz,


według klientów
przeze mnie masa ludzie nie będzie tankować tu gdzie pracuję


@przegro_pisarz: Jeszcze raz to napiszę - włóż buty klienta na którego narzekasz. Będą widzieli takiego nieogara czy gbura który pracuje jak za karę, to pójdą do konkurencji. Proste.
mów, że się na tym nie znasz i niech zwracają się do producenta


@Jestem_tu_nowy: Bo wcale gościu nie pracuje na stacji.

Jak idziesz do Leroy Merlin i pytasz o rury, złączki, deski, bidet to też ze wszystkich ciebie odsyłają do producenta każdego z tych towarów?

Stacja zmieniła asortyment a nie producent samochodu. Gdzie indziej na świecie dalej sprzedają "starą" benzynę i co ma do tego Skoda?
@przegro_pisarz: a wy to ile razy ludzi pytacie czy chcą płyn do spryskiwaczy, czy energetyka, czy batonika, a czy kartę na punkty mają, a czy może założyć itd.? A jak was o coś zapytać to już tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drogomir tak, bo sami z siebie to wymyślili. Kolejny mistrz, który wyżywa się na Bieruń pracowniku, który ma przełożonego idiotę, wymyślającego "standardy obsługi".

Życzę Ci abyś sam dostał zjeby za to, że ktoś coś wymyśli i będziesz musiał tak mówić/pisać
Będą widzieli takiego nieogara czy gbura który pracuje jak za karę, to pójdą do konkurencji. Proste.


@eeehhh: ale wiesz, że w pracy a prywatnie to co innego? Jak mam odpowiadać skoro, " może Pani/Pan tankować to nowe" jest źle. Jak klient pyta czy mamy E5 bo naklejka E10 jest to odpowiadać, że " dla Pana będzie E5?"

wy to ile razy ludzi pytacie czy chcą płyn do spryskiwaczy, czy energetyka, czy