Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ludzie w robocie( na stacji benzynowej robię) z tym nowym paliwem. Codziennie " a na mój samochód będzie jeździć?"( Oczywiście żadnych danych nie poda), " jak mam auto z: 2018,2017, 2014 to mogę tankować to nowe?". Wczoraj mnie z kolegą babka #!$%@?ła, przyjechała Skodą fabią I pyta nas: " mój samochód może tankować 98 bo nigdy nie tankowałam i nie wiem czy to będzie szok dla silnika?" Mówię że nic się nie stanie. " A nie wiedzą panowie gdzie w mieście jest jeszcze to stare paliwo?" Kolega jej mówi, że po nowym roku wszyscy musieli mieć nowe. I się zaczęły konsultacje o jej skodzie, mówi że rocznik 2008 to jej mówimy że bez problemu pojedzie na tym nowym i jakby przed 2000 rokiem był samochód produkowany to byłby problem. Kolega daje jej ulotkę z nowymi paliwami i by sprawdziła na stronie. A ona:" patrzyłam ale nic nie rozumiem", " jak pani nie rozumie?", weszła na stronę skoda fabia I i II generacja wszystko się świeci na zielono, że można tankować a babka: " mam silnik 1.2 a tu przy 1.2 jest jakieś "i" i ja nie rozumiem co to jest" mówię jej że i oznacza benzynę a d to diesel to ta się odpala, że nie ma diesla tylko benzynę. Nosz #!$%@? trudno się domyślić jak od początku o tym #!$%@? #motoryzacja #ue #pracbaza
  • 61
Kolejny mistrz, który wyżywa się na Bieruń pracowniku, który ma przełożonego idiotę, wymyślającego "standardy obsługi".


@Golfinho: gdzie się wyżywam? Zaznaczam tylko, że klepią te formułki, więc jak jeszcze odpowiedzą na pytanie klienta (może być też w formie formułki, w końcu wszyscy pytają o to samo), to nic im nie będzie.
BTW to nie przełożony kasjerów wymyśla, tylko ktoś jeszcze wyżej. Dlaczego wyzywasz od idiotów biednego kierownika, który tylko przekazuje to co