Wpis z mikrobloga

@pepies: Te pijanstwo to małe miki, ale nie chce mi się wymieniać wszystkich jego "zalet" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakubiak też odnosi, to nie znaczy że widzę go w polityce. Przedsiębiorca to nie jest żaden wyznacznik ani zaleta jak widać.
Przedsiębiorca to nie jest żaden wyznacznik ani zaleta.

@Wasky: praktyczne doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w kraju w którym masz decydować o konstruktach prawnych dotyczących biznesu to nie jest zaleta? To co nią jest? Ciekawi mnie bardzo Twój tok myślenia
świetni piłkarze mogą być miernymi trenerami

@polarized: pomyliłeś odwagę z odwaznikiem jak mawia jeden z popularnych patoinfluencerów. On nie ma nikogo szkolić w prowadzeniu biznesu, wtedy byłby trenerem. Ma aktualizować prawo poprawiając jego dostępność dla kolejnych pokoleń ludzi prowadzących biznes. Naczytałeś się pierdół o żabach i rzucasz frazesami których nie rozumiesz.
@pepies: Jak na razie to nawet nie umieli napisać ustawy zwiększającej kwotę wolną od podatku. W temacie w którym podobno są najbardziej kompetentni. A gdzie tam stosować jakieś kruczki prawne. Przykład?? mam ci wklejać wszystkie jego wywiady?? rozumiem że oglądasz tylko jego tiktoki?? jak żyjesz w piwnicy i w bańce to lepiej tam zostań, nie ma sensu burzyć ci światopoglądu.