Wpis z mikrobloga

nie popieram pisu, ale już wkurza mnie ten Tusk. Co to jest, że polski premier spotyka się z 3 największymi, konkurującymi ze sobą, stacjami telewizyjnymi i normalnie odpowiada na pytanie, także te krytyczne, bez żadnego obrażania pozostałej części społeczeństwa, która na niego nie głosowała i jeszcze do tego, zamiast rozpowszechniać fake newsy, to dementuje fałszywe informacje? Do wyborców Uśmiechniętej Polski, czy właśnie za takimi standardami głosowaliście????

#bekazpisu #polityka #sejm #neuropa
Barabasz111 - nie popieram pisu, ale już wkurza mnie ten Tusk. Co to jest, że polski ...

źródło: tusekkk

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Barabasz111: Dziennikarze nie zadawali trudnych pytań, tylko grzecznie siedzieli i słuchali. I premier nie dopuścił do wywiadu dziennikarzy drugiej pod względem oglądalności stacji informacyjnej TV w Polsce - TV Republika.
  • Odpowiedz
Neurokodomitki xD


@Blaskun: To trzeba mieć chorobę psychiczną, by pisać wszędzie te wymyślone słówko. Żyjesz we własnym świecie.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Znowu życie w urojonym świecie, ja i większość jest zadowolona z obecnej sytuacji. W psychiatrykach też myślą że wszystkim na około szczypie dupa, tylko oni są normalni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun: Szczypie mnie spamowanie. Spamujesz jednym i tym samym, jakby ci się zacięła płyta. To nie jest zdrowe. Myślisz że jesteś "fajny" bo gadasz jedno i to samo. To już niezły odlot musisz mieć w bani przez tą samotność.
  • Odpowiedz