Wpis z mikrobloga

nie popieram pisu, ale już wkurza mnie ten Tusk. Co to jest, że polski premier spotyka się z 3 największymi, konkurującymi ze sobą, stacjami telewizyjnymi i normalnie odpowiada na pytanie, także te krytyczne, bez żadnego obrażania pozostałej części społeczeństwa, która na niego nie głosowała i jeszcze do tego, zamiast rozpowszechniać fake newsy, to dementuje fałszywe informacje? Do wyborców Uśmiechniętej Polski, czy właśnie za takimi standardami głosowaliście????

#bekazpisu #polityka #sejm #neuropa
Barabasz111 - nie popieram pisu, ale już wkurza mnie ten Tusk. Co to jest, że polski ...

źródło: tusekkk

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Barabasz111 Rozliczenie jest ważne, ale to sprawa drugorzędna według mnie.
Ja się pytam gdzie pytania do premiera o gospodarkę, o realizację programów wyborczych?
Gdzie stanowisko odnośnie legalności przejęcia TVP bo cały program mówił o przywróceniu praworządności?
  • Odpowiedz
@Barabasz111 Rozliczenie jest ważne, ale to sprawa drugorzędna według mnie.


@Songo-KU: według mnie i pewnie większości wyborców obecnie rządzących jest to sprawa absolutnie pierwszorzędna.

Ja się pytam gdzie pytania do premiera o gospodarkę, o realizację programów wyborczych?

Gdzie stanowisko odnośnie legalności przejęcia TVP bo cały program mówił o przywróceniu praworządności?


@Songo-KU: wywiad trwał godzinę, a nie 5 godzin i nie da się w tym czasie zadać każdego pytania, jakie byś
  • Odpowiedz
@Darek08 ważne że zadano te które gość sobie wymarzył. Zaraz zaraz czy to coś co już przerabialiśmy?


@Songo-KU: ale przyznaj, jakby nawet je zadali, to dalej by ci coś nie pasowało i wymyślałbyś kolejne pytania, które nie padły
  • Odpowiedz