Wpis z mikrobloga

@john_smith_2023: warto przejrzec archiwum tagu. Zaczelo sie kolo kwietnia 2022. O ile @Goatlord vel bkce nakrecil tag to pierwszym krytykiem i niezlomnym byl @m0lihua
Żeby zrobić listę ludzi co nakręciło tag to musiałbym chwilę siąść, żeby nikogo nie pominąć ale tak z głowy to @Mjj48003 @matluck @sokolov @FENOMENALNY_CZARODZIEJ @Zbr0jmiszcz @kfiatek_na_parapecie @Malpigaj @Arboree @grypa-grypowska @vZGLSjkzfn w sumie to moglbym dalej wymienaoc ale no ta grupka osob z moja skromna osoba ciagle dawala
  • Odpowiedz
@john_smith_2023

+ @typowy_lobuz: @jozef-dzierzynski @Swiety_Judasz @Piotr_Rupik @czokobons @Narcyz_ @Malpigaj @IsidorY @igor0906 @Makavali @Zeiss @Ignacy_Patzer @janko-stark @CaptainTroll @zrobmy_sobie_rewolucje @card_man @huragan_kelly @G4SHI @mfc_

A z pewnością pominąłem masę ludzi. Tag Boży miał wielu apostołów.

Zaryzykuję tezę, że jesteśmy już w 4-5 fazie uniwersum.

Pierwsza Faza - Początek, założenie Tagu Bożego przez klechę Napierałę,
Druga Faza - Cisza Przed Burzą, pierwsze konflikty. Pokazanie Pietrasowi przez mireczka @igor0906, że tu też można banować.
Trzecia
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz: @john_smith_2023

Cholera nie wiem czy układ chronologiczny jest okay. Tu raczej są pętle, regularne, powtarzalne i przechodząca jedna w drugą. Napędzane miłością własną?

Pętla Nienawiści, Pętla Gniewu, Pętla Zazdrości, Pętla Mitomaństwa, itp.

Możliwe że to powinien być model 4D. Dodający do 3 wymiarów jeszcze czas, ale chyba 3 nam starczą.
  • Odpowiedz
+ @typowy_lobuz: @jozef-dzierzynski @Swiety_Judasz @Piotr_Rupik @czokobons @Narcyz_ @Malpigaj @IsidorY @igor0906 @Makavali @Zeiss @Ignacy_Patzer @janko-stark @CaptainTroll @zrobmy_sobie_rewolucje @card_man @huragan_kelly @G4SHI @mfc_


@Goatlord: poczułem się osobiście dotknięty nie wymienieniem, odbieram to jako potwarz, żądam satysfakcji, będziemy się strzelać na pistolety, 15 kroków, żadne tam do pierwszej krwi dla peda***ów, strzelamy się do śmierci, spotkajmy się dzisiaj o północy na Cimetière du Père-Lachaise obok grobu Chopina wielkiego francuza, moim sekundantem będzie napierała
kfiateknaparapecie - >+ @typowylobuz: @jozef-dzierzynski @SwietyJudasz @PiotrRupik @c...

źródło: Duel_of_Pushkin_and_dAnthes_(19th_century)

Pobierz
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz: rad jestem, że mnie doceniasz, Bracie w tagu, niemniej nie czuję się kompetentny jeśli chodzi o całokształt lore tego uniwersum, nie wszystkie rzeczy dobrze pamiętam, niektórych już nie potrafię umiejscowić w czasie. W znacznie większym stopniu koncentruję się na robieniu sobie jaj. Za moją największą zasługę uznaję wprowadzenie nomenklatury kościelnej i poszerzenie uniwersum o postać podnóżka. Wiem, że gościa nie trawisz – nikt go nie trawi – ale on serio
  • Odpowiedz
@Goatlord: dziękuję za wyróżnienie. Niestety, doszedłem do etapu gdzie doktorek zaczął mnie dużo częściej denerwować niż śmieszyć, więc zrobiłem sobie przymusowy odwyk od uniwersum (nie tęsknię). Tym bardziej, że zrobił się raczej nudny, nie ma za bardzo odpałów, są tylko durne opinie wygłaszane z powagą i majestatem wyroczni, a przynajmniej tak było kilka miesięcy temu. Niemniej widziałem, że teraz jego przeciętny film ma 3k widzów zamiast 1, więc się rozwija.
  • Odpowiedz