Wpis z mikrobloga

@Stronk: tarczyńskiego nawet dobre, uważam też, że biedronkowe z krainy wędlin są porównywalne do tarczynskiego.

Berlinki smakują jak gowno. Tarczyński ma małe, ale zbite paróweczka porównywalne do takich parówek premium kupowanych w mięsnych sklepach.

No, albo jak Cię stać to kupuj w mięsnym po 50zl/kg xd one to w ogóle pyszne są
  • Odpowiedz
@Stronk: nie stać Cię na porządne mięso czy po prostu lubisz parówki? Przecież to zmielone dosłownie wszystko, co zostaje po zwierzęciu prócz dobrego mięsa.
  • Odpowiedz
@Darten: co Ty, porządne parówki są droższe od kiełbasy. I smaczniejsze moim zdaniem do kanapeczki.

To właśnie u nas jest takie przyzwyczajenie, że parówki są z gówna robione, bo te wszystkie berlinki, albo pakowane po 1kg parówki, które smakują jak papier są właśnie robione z tego badziewia o którym piszes
  • Odpowiedz
@macan: no ok, racja, właśnie przeczytałem, że parówka to po prostu rodzaj kiełbasy, ale w Polsce nie spotkałem się z "dobrą" parówką
  • Odpowiedz
@Darten: oczywiście że tortex, pikantny xd

A po dobrą parówkę jak już pisałem to musisz iść do dobrego mięsnego, a nie do marketu. Tam takie parówki kosztują po 50-60 zl/kg
  • Odpowiedz
  • 0
No, albo jak Cię stać to kupuj w mięsnym po 50zl/kg xd one to w ogóle pyszne są


@macan: nie wiem czy kiedyś widziałem parówki za tyle nawet w mięsnym ale jak znajdę to czemu nie
  • Odpowiedz