Wpis z mikrobloga

Tyle na tagu #blackpill mówi się (a właściwie pisze) że główną blokadą przed byciem w związku albo przed <tenteges> jest niedostatecznie atrakcyjny wygląd. I to prawda jakby nie patrzeć, lecz dość często pomija się inną, również istotną barierę, czyli barierę psychiczną.

Czyli w skrócie jesteś takim normikiem z wyglądu, mógłbyś coś tam wyhaczyć lecz jesteś (przykładowo) skrajnie nieśmiały, że kontakty z kobietami idą ci fatalnie, bo ogarnia cię jakiś dziwny lęk i nie dajesz rady sensownie wydukać z siebie całego zdania. Ergo jedynie co cię powstrzymuje to nie twój wygląd, a właśnie twoja własna psychika.

Sam tak mam, wygląd przy dobrych wiatrach to max 1,2+0,5i/10 (aż w liczbie zespolonej muszę to opisać), natomiast blokada psychiczna jest u mnie tak silna, że nawet się niepewnie czuję, kiedy ktoś chce mnie przytulić (chociaż tutaj dochodzi u mnie ostra paranoja że druga osoba mogłaby mi wyrządzić krzywdę podczas tego) albo podczas nawet zwykłej rozmowy w 4 oczy z kobietą jakoś mniej pewny się czuję.

#przegryw
  • 7
@Mr_Beniz: niestety coś o tym wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spektrum autyzmu to zdecydowanie psychiczne sku####yństwo - niby nie wyrządzasz nikomu krzywdy, niby można to w jakimś stopniu niwelować, ale i tak to z człowiekiem pozostaje na całe życie (°°
@H4X0r3Q: Tylko że i tak jesteś w tej sytuacji uprzywilejowany, bo wszystko zależy całkowicie od Ciebie. Nastawienie i psychę da się zmienić, więc jest dla ciebie szansa, dla tych drugich o których piszesz już niestety nie.