Wpis z mikrobloga

ja tu tylko widzę typa który nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie babsku czekającym za niego pod kiblem xD


@Bover: Przecież wyraźnie powiedział, że z przyjemnością odpowiedziałby na jej pytanie w programie na żywo. Gdyby odpowiedział na pytanie na jej warunkach, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że później materiał zostałby zmanipulowany w taki sposób, żeby przedstawić Brauna w niegodziwy sposób.
@WielkiNos Jakie gaszenie, przecież typ po prostu unika odpowiedzi na pytanie. Pojawiła się informacja jakoby Braun wystosował zapytanie do Straży Marszałkowskiej gdzie może zdeponować broń palną. Pani dziennikarka chciała potwierdzić lub zaprzeczyć tej informacji u źródła. A ten zamiast powiedzieć „nie, nic takiego nie miało miejsca“, lub „tak, akurat w czwartki jeżdżę na strzelnicę, a z sejmu mam bliżej niż z domu, więc tak byłoby mi wygodniej“, lub bardziej prawdopodobne w jego
Nie obrażaj konfy bo zostaniesz lewakiem.


@sandal wystarczy. Ja wystarczy, że wstawiłam coś, co uważam za śmieszne co pochodzi od konfy żeby być konfiarzem (facetem, bo kobiet konfederatek wiadomo, że nie ma) tak jest na wykopie i się z tym pogódź.
@WielkiNos Są kobiety konfederatki, bo moja siostra jest niestety, co najlepsze była na marszu kobiet wcześniej xD. Chodzi mi o to że tylko dwie osoby z różowym paskiem robią agitki dla partii, i co najdziwniejsze tylko Ty i Kleopatrixx i to dla konfy, a kleopatrixx jest udowodnionym chłopem, Ty jak dla mnie też, choć dowodów nie mam.
@sandal ale przecież to wszystko jest dla żartu. Nawet kilka osób wyżej napisało, że nie lubi Brauna, ale tutaj mu akurat wyszło. Ja się z tym zgadzam.

@demimka istota polityki to unikanie odpowiedzi na pytania, mącenie i manipulowanie. Tu po prostu widzę dobry żart i nawet można człowieka nie lubić żeby go docenić ¯_(ツ)_/¯
Od kiedy bycie samcem alfa to unikanie odpowiedzi na proste pytania?


@PatrykCXXVIII: Do tego na konfiarzach robią wrażenie kwieciste i barokowe wypowiedzi, mimo że już w samym baroku ten sposób komunikacji był wyśmiewany.
Nie dziwię się, że Braun robi wrażenie na prostych ludziach, bo trudno im się przebić przez tą mgłę "elokwencji", która jest pełna pustych frazesów i pozbawiona jakichkolwiek konkretów.
No ale co poradzić, że prostaczkowie bez szkoły będą się
Przecież wyraźnie powiedział, że z przyjemnością odpowiedziałby na jej pytanie w programie na żywo


@Shigan: czyli po prostu nie umie odpowiedzieć i musi napisać sobie nasz krasomówca przemowę, nie musisz sobie dopisywać swoich wyobrażeń xD.

Zresztą OP wrzucił filmik z opisem jakoby Braun mial kogoś zgasić, ale rzeczywistość filmiku od tego odbiega, co sobie skomentowałem.