Wpis z mikrobloga

124 219,68 - 10,02 = 124 209,66

Dzisiaj było gęsto od #smog - CAQI 108, już dawno trzycyfrowej wartości nie widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale obudziłem się w miarę wcześnie, temperatura już całkiem luzacka, koło -10°C, jakoś się pozbierałem i wyruszyłem jakoś koło 5:40 na szwendanko po okolicy zwieńczone zakupem pieczywa.

Nie powiem co było czuć bo nie wiem, ale jak skończyłem bieg to ciuchy cuchnęły jakbym spędził tę niespełna godzinę w kotłowni. Ale biegło się dość fajnie, choć niestety temperatura już była na tyle wysoka że sól na drogach zaczęła działać - brei jeszcze nigdzie nie było, ale ubity śnieg zamienił się w taki dość sypki i luźny firn, na którym buty się po prostu ślizgały i trochę to wkurzało. Pewnie gdyby dalej było -18 to bym mógł trochę podkręcić tempo... ech, co ja się oszukuję xD

Od razu też było mniej aut po drodze - jednak te 10 stopni wyżej sporo zmienia jeśli chodzi o wiarę w komunikację publiczną ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na koniec nabyłem pieczywo, doleciałem do domu i dostałem opieprz od kota, który miał zamiar wyjść ze mną tylko zamarudził i utknął w garażu ¯\(ツ)/¯

Miłej reszty dnia! ❤️

#bieganie #sztafeta #biegajzwykopem #ruszkrakow #enronczlapie
enron - 124 219,68 - 10,02 = 124 209,66

Dzisiaj było gęsto od #smog - CAQI 108, już ...

źródło: IMG_0537

Pobierz
  • 5
@enron łatwo się przestawiasz na lato? Też lubie na lekko w zimie chodzić, ale później się człowiek topi, czy to jak się cieplej zrobi czy w pomieszczeniach
  • 1
@enron łatwo się przestawiasz na lato? Też lubie na lekko w zimie chodzić, ale później się człowiek topi, czy to jak się cieplej zrobi czy w pomieszczeniach


@Jnjjj: na tyle łagodnie to nadchodzi że jakoś się bez problemu adaptuję ( ͡ ͜ʖ ͡) Wiadomo, latem już zdecydowanie biegam o tej 5 rano żeby uniknąć upałów, ale w sumie to ja i zimę i lato lubię. Ja