Wpis z mikrobloga

W sumie smutne jest to że kiedys zawody jak nie wiem górnik , drwal rolnik spawacz i tak dalej, były szanowane i uznawan jako nie wiem ciezkie i męskie i ze pomagały społeczeństwi a dzisiaj normalne prace mezczyzn ktore sa potrzebne spoleczenstwiu przez #p0lka są wyśmiewane i jestes traktowany jak robol i podczłowiek. Incelu masz byc milionerem i 5 firm posiadac
#przegryw
Henson_ - W sumie smutne jest to że kiedys zawody jak nie wiem górnik , drwal rolnik ...

źródło: IMG_3993

Pobierz
  • 26
@Henson_ no akurat tinder to słaby wyznacznik, cala idea przesuwania po sekundzie od przeczytania i zobaczeniu zdjec ryje leb, ja tam wolę oceniać na podstawie tego jakie związki widzę wśród znajomych i ludzi w otoczeniu

A mój chłop ma 170cm xDD Więc też ładnie z bingo trafiłeś. Jakby miał 160 to też bym z nim była
@czescmampytanie: a przez co sie tak dzieje? truja nas w jedzeniu dajac esteogen żęby mężczyźni byli nijacy po to aby łatwiej rządzić to teoria szurows ktora kiedys przecyztalem. A tak poważnie to czemu tak jest? Mamy wiecej jedzenia wiecej witamin robić fizycznie tez tak raczej nie musimy jak przodkowie
@czescmampytanie 166. Często noszę buty na platformie i nie boję się być wyższa, tak samo on nizszy xD nikogo to nie boli, wzrost to gowno-wyznacznik jeśli patrzy się na zwiazek pod kątem tego, że z kimś chce się spędzić życie
@Henson_: chłopie, to po #!$%@? czytasz opinie kobiet o czymkolwiek? w sieci wiadomym jest, że gadają jak zawieje wiatr (trend) i nie jest to nic nowego. Jest wiele kobiet, które docenią pracę o której wspominasz - szczególnie jak mężczyzna ma dobrą mordę i jest zadbany a nie przed i po rąbaniu drewna idzie się #!$%@?ć i odsypia w rowie xd