Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #przegryw po co zwykły chłopak nawet nie będący takim przegrywem jak np osoby z filmów "frajerzy", nawet taki który chodzi na siłowni i coś tam ćwiczy coś. Ale nie jest modelem . Po co ma zakładać tindera? Przecież jedyne co może liczyć to na najbrzydsze laski i to już takie totalnie. Bo każda tam się uważa za piękność i dla każdej należy się czad 10/10. Na takiego przegrywa zwykłego jak z frajerów to nawet okiem nie rzuca skoro nawet na przystojniejszych wywalone mają. I jak w tym kraju ma być dobrze jak tu po prostu nie ma gdzie normalnej dziewczyny poznać. Jedynie na tym #badoo ale tu możesz tylko samotną matkę z bombelkiem znaleźć.
  • 40
Po co ma zakładać tindera? Przecież jedyne co może liczyć to na najbrzydsze laski i to już takie totalnie.


@Wilkbardzonijaki: musisz liczyć na cichą myszkę, na taką co nie jest fotogeniczna, ma stare zdjęcia i teraz jest ładniejsza lub po prostu ma chjowe zdjecia
@przegryw162cm to nie jest dowòd, oczywiscie ze sie odpala w obronie Lewandowskiej, I niech pisza te baity. Dla mnie to bez znaczenia, ja poprostu uwielbiam kłòcić się z innymi ludzmi, a jesli kłòtnia ma jeszcze jakis podtekst ideologiczny to miòd na moje serce. Jesli to trolle to I co z tego, ja sie dobrze bawie. Pozatym kto by brał na poważnie jakies wysrywy dw
ja poprostu uwielbiam kłòcić się z innymi ludzmi, a jesli kłòtnia ma jeszcze jakis podtekst ideologiczny to miòd na moje serce. Jesli to trolle to I co z tego, ja sie dobrze bawie


@Hariel: jesli to lubisz to spoko, dla mnie klocenie sie z trollami to strata czasu
@WyzwolonaPodrozniczka: chyba się ktoś tu naoglądał amerykańskich filmów dla młodzieży gdzie normiki mają iq na poziomie skały bazaltowej a chady są jak zwykle pod każdym względem najzajebistsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegryw162cm stary to jest wspaniale, caly czas musisz myśleć, jak tutaj #!$%@? komus ale tak by bolało. Ja i tak wiem że pod koniec dnia @WyzwolonaPodrozniczka wròcì samotnie do swojego wynajmowanego pokoju, wiedzac że nigdy juz nie będzie miała faceta marzeń, a jakies marzenia o założeniu rodziny z idealnym chadem mineły I jedyne co jej zostało to jakies seks wyjazdy by przez chwile czuć sie kochanym, a i tak kazdy
@Wilkbardzonijaki: Na portalach typu Tinder raczej kilka na 100 okaże się wartościową. Większość niezależnie od wieku i atrakcyjności szuka giga chada do relacji FWB lub przegrywa z dużą ilością kapusty żeby wydoić jak najwięcej się da. Te co bardziej ogarnięte i wartościowe dostają tyle par że normalnemu chopowi jest się ciężko przebić. Założyłem z różową dla testu profil na Tinderze i w godzinę mieliśmy 100 wiadomości. Jeśli już szukasz to proponuję