Wpis z mikrobloga

@text: Bardzo kompetentna osoba xD:

Niedawno numerolożka postawiła mi horoskop z daty urodzenia. Jestem Wodnikiem. Powiedziała, że wszystko w moim życiu dzieje się w sposób bardzo naturalny dzięki mojej dobrej pracy. Ta pani nic o mnie nie wiedziała, a wszystko się zgadzało, nawet daty.


Proszę mi podać lewą rękę. Ma Pani bardzo długą linię życia, która się łączy z linią szczęścia, nie widzę u Pani wzgórka Merkurego, co znaczy, że nie
@text: @Bujak Tu chyba nie chodzi o to, że ktoś ma doświadczenie czy nie tylko, że rudy obiecał 100 konkretów i na pozycji 68 mamy taki:

W spółkach z udziałem Skarbu Państwa zwolnimy wszystkich członków rad nadzorczych i zarządów. Przeprowadzimy nowy nabór w transparentnych konkursach, w których decydować będą kompetencje a nie znajomości rodzinne i partyjne.


Więc widać, że rudy znów kłamał, bo nie było żadnego transparentnego wyboru tylko mianowanie po
@text Do tego to PiS podnosił wszelkie wymagania na stanowiska. PO nawet jak obsadzali swoich to trzymali się wymagań formalnych kandydatów na stanowiska
@text: skąd te pisiory wytrzasnęly Obajtka to nigdy nie zrozumiem, przecież idąc ulicą co 10 minut można spotkać kogoś z lepszymi kwalifikacjami.