Wpis z mikrobloga

@text: ojej, parafrazując: Bieńkowska ma zostać prezesem Orlenu ze względu na kompetencje. I gorące, 400 plusów. ()

Pozwolę sobie skomentować propagandę PO w internecie słowami samej bohaterki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

KEjAf - @text: ojej, parafrazując: Bieńkowska ma zostać prezesem Orlenu ze względu na...
Pijaczyna Mentzen i reszta konfy #!$%@?ą, że KO ma identyczne standardy


@text: chodzi o to kłamczuszku, że zamiast konkursów i wyłaniania kandydatów w ramach rekrutacji to się dostaje robotę po znajomości. Standard WYBORU jest ten sam czyli brak. Standard tego KOGO wybrali jest oczywiście lepszy, o niebo lepszy.

Skoro jest taką świetną kandydatką to niech weźmie pozycje tymczasowo, rozpisze się normalne ogłoszenie o pracę, niech się zgłosi każdy kto chce i
@text: #!$%@? mnie memcen i ten pisior kaczyńskiego, ale PO obiecało przywrócenia konkursów na stanowiska w SSP, a teraz wprowadzają swoją mordę bez cienia żenady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tajemnicy że tusk kłamał w sprawie tych swoich obietnic xd


@mirekkomarek:

Więc widać, że rudy znów kłamał, bo nie było żadnego transparentnego wyboru tylko mianowanie po linii partyjnej


@digitalalchemist:

ale dalej nie było konkursu i jest z mianowania politycznego


@xkajteqx:

jednym z konkretów Tuska miały być transparentne konkursy, a nie wsadzanie swoich.


@awcalezenie:

To jest totalny nepotyzm i NIC TEGO NIE BRONI.


@malani:

Tusk znowu skłamał, bo
@wcfilmowe: co ty masz we łbie że nazywasz mnie konfiarzem? To są doniesienia medialne z poważnych gazet, a nie jakieś wymysły. Czy oczekiwanie wypełnienia obietnic wyborczych to coś niemoralnego?

A rób sobie screeny, dla mnie twój komentarz to polityczny cringe.
@text: Mentzen to internetowy krzykacz który w dupie ma fakty, Obajtek to mierny ale wierny siepacz który na polecenia Kaczaffiego spaliłby wszystkie stacje, Bambi to ofiara wprostowych spinów z wyciętymi fragmentami nagrań ale w żadnym wypadku nie jest najlepszym ani wymarzonym kandydatem na prezesa Orlenu.

Zamykam temat.
co ty masz we łbie że nazywasz mnie konfiarzem?


@awcalezenie: mam tyle we łbie, żeby nie powielać konfederackich bzdur.

To są doniesienia medialne z poważnych gazet, a nie jakieś wymysły.


@awcalezenie: to są wymysły mediów.

Czy oczekiwanie wypełnienia obietnic wyborczych to coś niemoralnego?


@awcalezenie: absolutnie nie, aczkolwiek spuszczanie się nad czymś, co nie miało miejsca, a jest wyłącznie plotką jest po prostu niepoważne. Jeśli Tusk rzeczywiście tak zrobi i
@wcfilmowe: zobacz o czym jest ten wpis . Przecież OP broni potencjalnej decyzji premiera, pomimo tego że miały być transparentne konkursy. Mówił o tym choćby prof. Dudek w jednym z ostatnich wywiadów - to też konfiarz?

Może nie komentujmy niczego poza tym co jest w dziennikach urzędowych i monitorze polskim, bo to medialne #!$%@??
@text: w normalnym cywilizowanym państwie takie akcje jak wniesienie obajtka na tron Orlenu, skończyłyby się dymisją całego rządu. Ale nie w pisowskiej Polsce. Tutaj on podpisał umowę z firmą kolegi z rodzinnego miasta na dostarczanie parówek do wszystkich stacji w Polsce xddd

Jak ja się cieszę że to się skończyło
póki co doniesienia o Bieńkowskiej bez konkursu są wyłącznie pomówieniami konfiarzy od dwóch tygodni robiących pałę pisowi xD


@wcfilmowe: Mhm. To tylko pomówienia konfiarzy... Przecież nikt inny o tym nie pisze. Jak zwykle Konfa sobie wymyśla...

https://www.money.pl/gospodarka/elzbieta-bienkowska-pokieruje-orlenem-to-zaprawiona-w-bojach-urzedniczka-z-cietym-jezykiem-6982532166969888a.html

https://wyborcza.biz/biznes/7,179190,30571913,elzbieta-bienkowska-szefowa-orlenu-to-ciekawy-pomysl.html

https://www.rp.pl/polityka/art39661721-orlen-dla-elzbiety-bienkowskiej

Szkoda strzępić ryja na tutejsze lemingi.
@Lord_Apatii_i_Depresji: no i tamten "kolega", którego komentowałeś to chyba zapomniał o słynnych stwierdzeniach tej "ekspertki", jak na przykład: "[...] sorry taki mamy klimat" i "[...] za 6 tyś tylko złodziej lub idiota pracuje"

Eksperci od siedmiu boleści klaszczą uszami za jednymi lub drugimi jak wiatr zawieje... eh...
chodzi o to kłamczuszku, że zamiast konkursów i wyłaniania kandydatów w ramach rekrutacji to się dostaje robotę po

@LifeReboot:
Naucz się czytac ze zrozumieniem. Ja #!$%@?łem się tego, że on sugeruje że ona ma w tym momencie identyczne doświadczenie jak Obajtek gdy trafił z wójta do spółek.
A to co do zasady od razu skresla argument, że to identyczne podejście.
Poza tym to wcale nie oznacza, ze tych konkursów nie będzie,