Wpis z mikrobloga

Ok, tym razem bez emocji. Nara ziomki, ale ten portal osiągnął poziom zbyt wysoki dla mojej osoby. Przejrzałem mikroblog z gorących z ostatnich sześciu godzin, a tu tylko tag "famemma". Nie haszuje go, bo nie chcę ściągać ludzi, których to bawi. Nie moja bajka.

W innych wykopach to przewaga polityki i innego gówna, a poziom moderacji jak dla mnie osiągnął dno kompletne z zakompleksionymi babami, które najwyraźniej potrzebują wizyty u psychiatry. O zakupujących znaleziska moderatorach nawet nie wspomnę. Będę czasem czytał, ale konto tutaj jest niestety zbyt prestiżowe dla mojej osoby.

Robię to na chłodno, bez emocji, ot portal się stoczył i umiera. Szkoda. Najlepszego Mirasy.

#wykop #usunkonto #dobranoc
  • 47
  • Odpowiedz
@olo-bolo: wykop stał się ostoją dla degeneratów, fanatyków i patologii. To jest właśnie główna przyczyna odejścia użytkowników, a nie średnio udana nowa wersja. Nowa wersja dobiła tylko gwóźdź do trumny. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@olo-bolo: Dododaj sobie na czarno jak każdy normalny użytkownik dawno zrobił i niebędziesz tego widzieć. Już nawet chyba nie będzie wtedy pustych gorących, bo chyba w tym całym Nowym Wykopie mieli to naprawić?
  • Odpowiedz
@Hissis: W sumie to prawda to co mówisz. Sam ma wrażenie, że ten portal się stoczył, ale co robię dla jego poprawy? W sumie niezbyt dużo, ale zacząłem komentować coraz częściej i dałem na czarną dużo tagów, które mnie tylko #!$%@?ły swoim #!$%@?. Jeśli się chce poprawy jakiegoś community trzeba zrobić samemu jakieś minimum by się poprawiło.
  • Odpowiedz
zawsze mam bekę jak ktoś pisze, albo mówi "moja osoba", że niby myśli, że wychodzi na takiego erudytę.


@macan: Albo ma dylemat psychofizyczny i jako dualista mówi z perspektywy umysłu o swoim ciele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@olo-bolo: "polityki i innego gówna" xD zawsze mam bekę z ludzi których nie obchodzi polityka. Gwarantuję, że twoje życie niestety polityków obchodzi, więc warto wiedzieć, co i jak
  • Odpowiedz
Przejrzałem mikroblog z gorących z ostatnich sześciu godzin, a tu tylko tag "famemma". Nie haszuje go, bo nie chcę ściągać ludzi, których to bawi. Nie moja bajka.


@olo-bolo: Słyszałeś o czarnej liście?
  • Odpowiedz
Macie jakieś alternatywy wykopu? Na hejto jest 12 osób, a na reddicie odnoszę wrażenie, że można wyłapać bana za cokolwiek, a mówię to jako osoba, której daleko do homofobii i rasizmu.
  • Odpowiedz