Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak mnie #!$%@?ą takie cioty które nagrywają filmik na imprezach. #!$%@? się - bywa, #!$%@? głupoty - też bywa, ale jak jest zabawa to się trzeba bawić ale nie #!$%@? taki debil przyjdzie z telefonem i się trzeba ograniczać i uważać na słowa i to co się robi bo później będzie puszczał rzeczy wyrwane z kontekstu setki razy różnym ludziom.

#niewiemjaktootagowac
  • 21
@Zwykly_Czlowiek: JA #!$%@?Ę, JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, KTÓRE PRZYCHODZĄ NA IMPREZĘ, SPIJAJĄ PIWO, JAKBY MIAŁO MOC ŚLIWOWICY ŁĄCKIEJ I JAK LUDZIE ROBIĄ ZDJĘCIA SWOIMI TELEFONAMI TO WSZYSTKO W PORZĄDKU, ALE JAK JA WYJMĘ LUSTRO, BY ZROBIĆ KILKA LEPSZYCH ZDJĘĆ, TO O #!$%@?, KATASTROFA, TEN CIUL NA PEWNO OPUBLIKUJE TO W GAZECIE, W KTÓREJ MIAŁ STAŻ I RODZICE ZOBACZĄ, ŻE ZAMIAST SIĘ UCZYĆ, TO JA CHLEJĘ PO KLUBACH I SIĘ #!$%@?Ę
@Zwykly_Czlowiek: Najbardziej żenujące jest dla mnie, jak na jakimś koncercie/striptizie w dyskotece/pokazie garnków tłum masowo wyciąga telefony i jedna ręka w górze z telefonem nagrywa przedstawienie, druga oczywiście w kieszeni (ludzie na prawdę nie zdają sobie sprawy, jak w tym momencie idiotycznie wyglądają) i zamiast oglądać to co się dzieje, to patrzą się w telefon czy dobrze nagrywają. Komu oni to potem będą pokazywać? Chyba żeby kogoś zanudzić na nudnej imprezie.