Wpis z mikrobloga

@SzubiDubiDu: @mirekkomarek nie no jasne, prezydent PL chowa przestępców pod łóżkiem w pałacu prezydenckim i robi wstyd na cały świat, więc media powinny zająć się pokazywaniem non-stop co się dzieje w Niemczech xD
  • Odpowiedz
przecież nie można tego pokazywać w naszych wolnych mediach że niemiecki rolnik widzi że ta cholerna lewacka unia niszczy wszystko i wszystkich


@mirekkomarek: nie tylko w "naszych". Wszelkie lewackie "wolne" media nie pokażą protestu z takimi postulatami.
Bo jak wiadomo, lewactwo to "głos ludu", no chyba że nie po linii globalnych elit i korporacji, to wtedy nie.
szpongiel - >przecież nie można tego pokazywać w naszych wolnych mediach że niemiecki...

źródło: protest-niemcy

Pobierz
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: tak, też zauważyłem, że w polskich mediach bez znaczenia jakich jest dość cicho od dłuższego czasu na temat protestów rolników w Niemczech i Francji, a te trwają już na pewno ponad miesiąc lub więcej, w sumie to dowiadywałem się z Instagrama, bo jest tam sporo filmów jak np. we Francji oblewają budynki rządowe łajnem
  • Odpowiedz
Zauważyliście jak cicho jest w sprawie protestów ogólnokrajowych w Niemczech?


@SzubiDubiDu: wczoraj albo przedwczoraj w wiadomościach, czy tam 19:30 teraz był normalnie reportaż.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu wpisałem kilka portali w gogle: tvn, Onet, interia, wp.
W każdym jednym są materiały na temat protestu rolnikow ale lepiej wpisać post dla szurow I gawiedz lyka jak pelikany ze o tym nic nie mówią xdd
  • Odpowiedz
@mirekkomarek: oni to raczej nie s aprzeciwko unii bo hajs dostają od niej. Protestują bo rząd chce im zabrać hajs żeby skleić budżetu. Protesty są śmieszne rolnicy mieli najlepszy rok jeśli chodzi o dochody a subwencje które chcą im skróciec to max 2 tys euro na rolnika. Przeciętny rolnik ma roczny zarobek 115 tys euro brutto. A obroty rzędu milion euro. Więc oni protestują o skrócenie im obrotów o 2
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: no wiesz media publiczne przejęte przez reżim Tuska, mamy teraz nie TVP tylko TVN bis i mówią jednym głosem, co będzie wygodne dla Tuska i jego bandy to pokażą a co nie tego nie zobaczycie, tak działa dyktatura.
  • Odpowiedz