Wpis z mikrobloga

@rimyi: bo dychotomiczny podział na prawicę i lewicę w XXI wieku nie ma sensu (w Polsce obecnie jest po jednej partii lewicowej i prawicowej biorac pod uwage podział, z którego wywodzi się podział na lewicę i prawicę) i to, ze bedziecie robic kurtyzane z logiki, ze PiS to partia prawicowa, tego nie zmieni. Wiem, ze nie lubicie PiS i prawicy jako takiej, z która utozasamiacie wszystko co najgorsze i nawet fakty
@rimyi:

wiadomo, nawet jak są w koalicji nazywającej się Zjednoczona Prawica to nie jest prawdziwą prawicą, tą jest tylko Korwin.


Tak jak myslalem, nawet fakty nie spowodują tego, żebyś zmienił zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zresztą po co ja się produkuje, ty jesteś akurat znanym pajacem pisowskim xD


Na tym portalu byłem już: lewakiem, ruską onucą, ukrainofilem, płatnym trollem Platformy, wiec pisowcem tez moge zostać ( ͡
@rimyi: tak jak mowilem, nawet fakty nie spowodują tego, ze zmienisz zdanie!

Jednak wole byc debilem, który zna źródło podziału na prawicę i lewicę oraz cechy niz takim medrcem, jak Ty, który w swoim zacietrzewieniu nawet tego nie sprawdzi, bo jeszcze by sie okazalo, ze moze sie mylic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rimyi: Konfederacja to partia, która jak zdecydowana wiekszosc partii w Polsce, a takze na swiecie ma cechy mieszane, zarówno prawicy jak i lewicy. Ale nie wiem dlaczego o to mnie pytasz, w końcu Twoim zdaniem jestem debilem. Liczysz sie ze zdaniem debila?
@niezdiagnozowany: https://www.pap.pl/aktualnosci/pis-laczy-sie-z-partia-republikanska-jaroslaw-kaczynski-wyjasnia-jaki-jest-cel

"To zjednoczenie jest elementem konsolidacji sił prawicowych, sił patriotycznych - tych sił, które dzisiaj muszą przeciwstawić się takiemu zupełnie ewidentnemu zamachowi na polską demokrację, który w tej chwili ma miejsce" - powiedział Kaczyński


szybko, musisz wyjaśnić kaczyńskiemu, że jego partia jest lewacka
@rimyi: ale gdzie ja powiedzialem, ze jego partia jest lewacka? Od 30 minut probuje Ci wyjasnic, ze trudno jednoznacznie definiowac pojeciami powstałymi podczas rewolucji francuskiej dzisiejsze partie polityczne.

Plus, rozumiem, że skoro tak bezkrytycznie odbierasz każde słowo Kaczyńskiego, to uznajesz ułaskawienie Kamińskiego i Wąsika za ważne i bezprawnie obaj panowie zaczeli odbywać karę pozbawienia wolności?
@niezdiagnozowany: Rozumiem, że bycie prezesem partii o której rozmawiamy to nadal za mało, żeby móc decydować o prawicowości swojej partii ( ͡º ͜ʖ͡º) Daruj sobie te hiperbole bo to już żałosne jest
@rimyi:

Rozumiem, że bycie prezesem partii o której rozmawiamy to nadal za mało, żeby móc decydować o prawicowości swojej partii


Rozumiem, że bycie doktorem nauk prawnych to za mało, żeby nie mieć wiedzy o instytucji prawa łaski Prezydenta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daruj sobie te hiperbole bo to już żałosne jest


Kiedy mam inne zdanie w danym temacie, a fakty nie pokrywają sie z tą opinią, to
Rozumiem, że bycie doktorem nauk prawnych to za mało, żeby nie mieć wiedzy o instytucji prawa łaski Prezydenta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niezdiagnozowany: przynajmniej zgadzamy się, że Duda jako doktor prawa nie ma wiedzy o instytucji prawa łaski Prezydenta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@rimyi:

przynajmniej zgadzamy się, że Duda jako doktor prawa nie ma wiedzy o instytucji prawa łaski Prezydenta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


No popatrz, a przed chwilą twierdziles, ze jak ktos jest prezesem partii, to kazde jego słowo jest swiete i prawidziwe, jezeli chodzi o tematy prawicy i lewicy, a teraz nagle jak
No popatrz, a przed chwilą twierdziles, ze jak ktos jest prezesem partii, to kazde jego słowo jest swiete i prawidziwe, jezeli chodzi o tematy prawicy i lewicy


@niezdiagnozowany: a pokażesz mi cytat gdzie tak twierdziłem czy to znowu twoje halucynacje z niedożywienia?