Wpis z mikrobloga

@rimyi:

a pokażesz mi cytat gdzie tak twierdziłem czy to znowu twoje halucynacje z niedożywienia?

"To zjednoczenie jest elementem konsolidacji sił prawicowych, sił patriotycznych - tych sił, które dzisiaj muszą przeciwstawić się takiemu zupełnie ewidentnemu zamachowi na polską demokrację, który w tej chwili ma miejsce" - powiedział Kaczyński

szybko, musisz wyjaśnić kaczyńskiemu, że jego partia jest lewacka

Rozumiem, że bycie prezesem partii o której rozmawiamy to nadal za mało, żeby móc
No popatrz, a przed chwilą twierdziles, ze jak ktos jest prezesem partii, to kazde jego słowo jest swiete i prawidziwe, jezeli chodzi o tematy prawicy i lewicy


@niezdiagnozowany: czyli jednak halucynacje z niedożywienia bo jedyne o czym napisałem to, że prezes własnej partii ma kompetencje do określenia jej strony politycznej. No ale łatwiej postawić chochoła i go od razu obalić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@rimyi:

czyli jednak halucynacje z niedożywienia bo jedyne o czym napisałem to, że prezes własnej partii ma kompetencje do określenia jej strony politycznej


tak szczezgoólnie to na co to wskazuje

szybko, musisz wyjaśnić kaczyńskiemu, że jego partia jest lewacka

Rozumiem, że bycie prezesem partii o której rozmawiamy to nadal za mało, żeby móc decydować o prawicowości swojej partii ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jak Pan Kaczyński jako prezes
@rimyi:

czyli rozumiem, że właściciel pizzerii nie ma prawa do nazywania swojego lokalu pizzerią


Czyli rozumiem, że uważasz, że partia Prawo i Sprawiedliwość realizowała prawo i sprawiedliwość, w końcu była tak nazwana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niezdiagnozowany: widzę, że znowu czepiasz się o słowa więc trochę zmienię to pytanie. Czy uważasz, że właściciel restauracji serwującej jedynie pizzę nie ma prawa do nazywania swojego lokalu pizzerią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rimyi:

widzę, że znowu czepiasz się o słowa więc trochę zmienię to pytanie.


no tak trzeba zmienic, zeby pasowalo do tezy co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy uważasz, że właściciel restauracji serwującej jedynie pizzę nie ma prawa do nazywania swojego lokalu pizzerią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli uznać, że sprzedawane w pizzerii zabawki, akcesoria sportowe, owoce, warzywa oraz zupy, kremy, spaghetti, schabowe są