Wpis z mikrobloga

@420_3: @IwanDubietkov @growin @WcurwionyKotek @mitchumi @bylem_zielonko @Alinoe_83
Podsumowując sytuację, mamy:
-2 materace z brązowymi plamami mniej więcej w tym samym miejscu
-miejsce pełne materacy w rozmiarze dla dzieci i nastolatków
-fotelik dziecięcy w tunelu
-absurdalne i przeczące informacje krążące wokół tematu (np. Ręcznie zbudowano tunel bo restrykcje covid" - ktoś kto widział pełne nagranie wie, że tunel nie mógł zostać zbudowany w tak krótkim czasie bez zwrócenia na siebie uwagi; tunele
Pobierz Idzpanwjaro - @4203: @IwanDubietkov @growin @WcurwionyKotek @mitchumi @bylemzielonko ...
źródło: GDapnWxXMAAEay1
@Idzpanwjaro dzięki za zawołanie ale ja nawet nie chce w to klikać. Przerażają mnie takie rzeczy, chociaż mam ich świadomość, i nie ważne czy to robi pejsaty rabin, lysiejacy mulla, ksiądz w koloratce czy polityk wysokiego szczebla. Wywołujące ciarki na plecach i co najgorsze, mózgu jest to, że handel dziećmi na ruchanie wydaje się czymś oczywistym i powszechnym a nikt nie chce tego naglasniac.
@Alinoe_83: rozumiem, ale niestety trzeba ludzi uswiadamiać, bo te rzeczy dzieją się najpewniej również w naszym kraju i wynikają z chorych nauk, których powinno sie w cywilizowanym świecie zakazać.

Historia żydów i ich znęcania się nad dziećmi siega tysięcy lat i będąc świadomym ale też biernym wobec tego bo "antysemityzm" stajemy się współodpowiedzialni za nieludzkie okrucieństwa
@Idzpanwjaro Oj panie kochany ja mam w dupie antysemityzm. Nie jestem ani za nimi ani - anty. Poprostu potrafię spojrzeć na świat trzeźwym okiem bez oceniania ze względu na pochodzenie. Czy Żydzi są złem tego świata? No nie. Czy są wśród nich źli ludzie? No jak najbardziej. Tak samo jak w każdym narodzie bo jesteśmy takimi samymi zwierzetami bez wzgledu na pochodzenie. Czy należę to naglasniac? Jak najbardziej. W przypadku Żydów? Jeszcze
@WcurwionyKotek: może rzeczywiście powinienem, bo jest tego sporo. Ogólnie piszę w tej chwili rozległy artykuł również w temacie chabad lubawicz i najpewniej dostanę za niego bana po opublikowaniu.

Tak samo i w tym wypadku obawiam się, że dostanę bana na 2 miechy albo permabana i wtedy nici z dłuższego artykułu, który chciałem udostępnić
@WcurwionyKotek:
@420_3:

https://wykop.pl/link/7328223/zydowskie-tunele-pod-nowym-jorkiem/komentarz/121582321/historia-ktora-sie-rozwija-pod-siedziba-chabad-w-brooklynie-jawi-sie-jako-skomplikowany-konflikt-miedzy-ruchem-chabad-lubavitch-a-grupa-lubawiczow-cal


To oficjalny false flag dla odwrócenia uwagi. Spory wewnątrz ruchu jak najbardziej występują, ale sami pomyślcie:

- jak istnienie tych tuneli i przejść miałoby nie zostać zauważone przez drugą stronę sporu. Mówimy tu o kopaniu i rzekomym zamieszkiwaniu grup ludzi tuż przy głównej sali szulnu chabadu a także pod nią. Przecież to wygląda na zwykłe nielegalne przedłużenie budynku a nie jakąś tajną skrytkę, którą dałoby się ukryć