Wpis z mikrobloga

Bosak napisał więcej tweetow w obronie Wąsika i Kamińskiego niż niejeden zagorzały polityk PiSu.
Ten to kolejne złoto, JAK ONI MOGLI ARESZTOWAĆ GOŚCI DUDY, JAKIE TO OCHYDNE.
Byłem pewny że świnie odrywane będą kwiczeć, trochę zaskoczony jestem tym jak głośno kwiczy Bosak.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polityka #polska #sejm #konfederacja #prawo #bekazkonfederacji
Pobierz saakaszi - Bosak napisał więcej tweetow w obronie Wąsika i Kamińskiego niż niejeden z...
źródło: temp_file6492890533631765297
  • 24
@saakaszi: wieść gminna niesie, że Bosakowie żyją głównie z tego, co Karina z Orgio Jurni przyniesie jako pensyjkę. Uwalenie PiS-u grozi #!$%@? jurnym ogierom hajsiwa, a co za tym idzie - wali bezpośrednio w to, co Krzysio będzie miał na kolacyjkę.

INB4 "ale on poseł" - ta, odliczmy do tych gazylionów poselskich koszty bycia posłem i zostania posłem to wychodzi pensja typu "mid w korpo od excela". A tam trójka przychówku
@dqdq1: tak jak 95 procent posłów, mają stare auta, wynajmowane mieszkania za 200 tys zł, a w praktyce każdy wie jak jest. Vide poseł wicher, który na papierze był biedakiem, nic nie miał a teraz buduje dom za 3 mln zł. W praktyce wszystko zarejestrowane na rodziców.
@saakaszi: a mi się wydaję, że Bosak zrozumiał w co gra koalicja 15 października i że w ich planie nie ma i nigdy być nie będzie miejsca dla konfederatów. Musiał założyć, że KO nawet po kolejnych wyborach będzie wolało się związać z Lewicą, niż Konfederacją. Więc skoro nie widzi żadnych szans na układy, układziki w przyszłości, to czy to naprawdę takie dziwne, że gra pod przyszłą współpracę z PiSem, skoro to
przecież bosak to biedak. Przed dostaniem się do sejmu miał 10 tys dochodu rocznego (jak zul zbierający złom) i tyle majątku.


@dqdq1: chyba tego nie wiesz jeszcze ale można mieć tyle dochodu i żyć jak król i nie mam tu na myśli niewykazanego faktycznego dochodu xD