Wpis z mikrobloga

  • 0
@Deykun: patrzyłem na wrzesień i wyraźnie poniżej 2000 za bilet w jedną stronę nie udało mi się znaleźć.
Zaskakujące, bo spodziewałem się, że będzie jednak taniej bazując na doświadczeniu z lotow w inne destynacje.
@FELIX90: 12 stycznia udało mi się kupić bilety na maj- 5600 zł za dwie osoby w obie strony, Warszawa- Seul LOTem. Widzę, że promka nadal jest dostępna, np. wylot z warszawy 12.05 za 1401 zł z bagażem rejestrowanym za osobę (1200 zł tylko z podręcznym)
@FELIX90: ja w maju 2023 kupowałem bilety do Seulu na Listopad 2023 za 2200zł w dwie strony turkish airlines.

Sprawdzaj fly4free regularnie i spokojnie coś do 2300-2400 w dwie strony ustrzelisz
@FELIX90: Zanim kupisz to popatrz na pogodę w danym miesiącu. Korea ma o wiele krótsze okienko kiedy jest zdatna do wizyty bez przejmowania się pogoda niż Japonia czy Pekin (Chiny za duże by mówić ogólnie). 3800 to nie jest zła cena @OdyniecBojowy to lecimy prawie tego samego dnia, ja tym razem 10 maja z przesiadka z ktw. Za 3 tys, ale kupione we wrześniu już.