Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie w #krakow znajdę dobrą pracę oprócz typowych finansowych korpo i IT. Gdzie szukać? W jakiejś logistyce, e-commerce, marketingu i tym podobnych? Zależy mi w sumie na stabilności i dobrych warunkach pracy, których w finansach niestety nie ma + jestem już mocno wypalony, dość mam już tego wyścigu szczurów. Gdzie mogę znaleźć pracę, gdzie będzie to praca biurowa i będę mógł sobie na luzie przesiedzieć najbliższe lata bez spiny.

#korpo #korposwiat #pracbaza #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra praca

oprócz typowych finansowych korpo i IT

stabilność

dobre warunki pracy


@mirko_anonim: Jak chcesz zarobić dobrą kasę w Krakowie to finanse, outsourcing albo IT. Wiem że zaraz tutaj wyskoczy jakiś mirek że on w Krakowie robi coś innego i dobrze zarabia, ale to jest marny procent. Zresztą rynek pracy jest teraz na maksa napięty, więc to że umiesz klikać w kąkuter + excel + angielski na b1 daje absolutnie
  • Odpowiedz
Zresztą rynek pracy jest teraz na maksa napięty, więc to że umiesz klikać w kąkuter + excel + angielski na b1 daje absolutnie nic.


@Krs90: jak to? a to nie na wykopie co chwile czytam ze wystarczy excel i angielski w korpo daja 8k do reki od razu xD xD ??????
  • Odpowiedz