Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, nie mam tutaj konta, ale od dłuższego czasu przeglądam wykop, ale do rzeczy.
Nie wychodzi mi z laskami i za każdym razem ze znajomości nic nie wychodziło poważniejszego, bo znajdywały innego w międzyczasie.
Mam 24 lata już i mimo, że tych lasek już było kilka to nadal jeszcze nie uprawiałem seksu a mam swoje potrzeby po prostu z racji wieku i hormonów i teraz pytanie do was.
Nie chce płacić za seks, więc trafiłem na zbiornik i tam też założyłem konto.
Znalazłem nawet kilka ładnych kobiet bardzo blisko mnie co prawda starszych i w dodatku chyba mężatki (wnioskuje po obrączkach xD) które się spotykają na ons z tego co widziałem po filmikach na profilach, więc chciałbym skorzystać.
Nie bardzo wiem jak się zachować, rozumiem, że wchodzić tylko przy samym lubrykancie i nie robić oralu im, bo po prostu załapię syfa, tak?
Seks w gumie to wiadomo, bo inaczej załapię jakieś gówno i się będę męczył.
Co zrobić jeśli będą chciały jednak tego oralu i np wtedy mi też nie zrobią jeśli ja im nie?
Z racji tego, że to będzie mój pierwszy raz to wiadomo, obawiam się mega, że będzie dwa ruchy i wór suchy i będzie wstyd, że się zapadnę pod ziemię.
Jest opcja, że mnie mogą wyśmiać np za długość sprzętu? Nie ukrywam, że nie jestem jakoś mega obdarzony, także tych 15 cm nie ma niestety
Nie wiem jak się zachowywać przy tego typu relacjach ani jak z tymi laskami nimi postępować.
Fajnie jakby doradził jakiś starszy doświadczony kolega co i jak z tym wszystkim xD
Pozdro

#seks #rozowepaski #niebieskiepaski #zbiornik #sex #kiciochpyta #pytanie #ons #fwb



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no skoro już chcesz takim sposobem, to powiedz im zwyczajnie prawdę jak jest (nie płaszcz przed nikim, umawiasz się na seks jak każdy człowiek). Któraś się na pewno zajara rozprawiczaniem, powkręcaj jakieś teksty, że szukasz nauczycielki na kilka spotkań. Natomiast nie rozumiem podejścia że chcesz je pukać, a jednoczenie brzydzisz dotykać. Ja rozumiem Twoją sytuację, ale nie bądź desperatem i nie rób nic wbrew sobie. A te dwa ruchy to chyba
  • Odpowiedz
Znalazłem nawet kilka ładnych kobiet bardzo blisko mnie co prawda starszych


@mirko_anonim: Nie rób sobie tego. Lepiej na pierwszy raz mieć jakąś fajną 20-stkę, niż babe po 40-stce i po dwóch porodach...
  • Odpowiedz
@kaminarii: Mam za sobą jedno spotkanie z dziewczyną 37 lat w hotelu; dziewczyna zgadzała się na dużo więcej, niż 'normalna' laska + miała super sylwetkę. No ale jednak to nie to samo co urocza 20-stka... : /
  • Odpowiedz
@mirko_anonim szczerze? Jak znajdziesz chętna to jej napisz prawdę to co napisałeś nam na wykopie z anonima. Pisz że chcesz stracić dziewictwo, skłam najwyżej że jesteś gotowy na normalny se.x i może doswiadczenie pierwszego orala ale nie jesteś gotów go dać ale przy drugim spotkaniu może i będziesz gotowy i po prostu nie dojdzie do drugiego spotkania xd
  • Odpowiedz