Wpis z mikrobloga

@AH24N2 ja mam problem z tymi wszystkimi keto chlebkami, że są mega kaloryczne. Przy tym ile jem dziennie, to kilka kromek takiego chleba i po wszystkim xD
Do tego jak coś ma więcej jak dwa składniki to już mi się nie chce tyle bawić, wolałbym po prostu te jajka ugotować i zjeść z twarogiem tak o xd
  • Odpowiedz
@AH24N2: spoko, co kto lubi...dla mnie po prostu wszelkie keto chleby, to jak piwo bezalkoholowe - bez sensu. Taki substytut, no bo jak to tak bez chlebka...a prawda jest taka, ze żaden tego typu chleb nie będzie tak smaczny jak pszenny, czy żytni na zakwasie. Bedac od roku na #keto #lowcarb nauczyłem się jeść bez chleba i nie potrzebuje żadnych zamienników, które z prawdziwym chlebem maja
  • Odpowiedz
wiesz chociaz co to za chlebek :D


@AH24N2: op nie napisal, wiec domyślam się, ze jest to chlebek #!$%@?.

Napisalem tylko, co ja bym zrobil
  • Odpowiedz
@Pathetic_Brother ja ogólnie nie lubię zamawiać rzeczy z neta, a spożywkę to już w ogóle, wolałbym w domu już zrobić sam jak zamawiać i czekać na dostawę xd ale ogólnie to nie czuje jakoś potrzeby, szczerze mówiąc to zamiast zajmować kalorie takim pieczywem to wolę sobie jajka dorzucić albo mięsa lub sera porcję i smaczniejsze to i bardziej treściwe. Miałem niedawno epizod, że eksperymentowałem sobie z wypiekami z mąki łubinowej i
  • Odpowiedz