Wpis z mikrobloga

@LezliNilsen:

zawsze bardzo dobrze przygotowany merytorycznie do rozmów,


pls XD, chyba do manipulacji

"merytorycznie" stwierdził że skazanie pisowca przez sąd to rokosz, a skazani nadal są posłami, powtarza kłamliwą pisowską narrację że przestrzeganie prawa to anarchia i zamach stanu

dodatkowo kłamie mówiąc że niby Hołownia nielegalnie wygasił mandaty, gdy mandaty wygasły automatycznie po zapadnięciu prawomocnego wyroku, Hołownia tylko stwierdził fakt

kłamie też że wygaśnięcie mandatów spowoduje niekonstytucyjny skład parlamentu, podczas gdy
@afc85 ty ale weź oddychaj, wdech, oddech, wdech, oddech bo ci żyłka w dupie strzeli.

Nie jestem politycznym specjalistą, ani pieskiem na posyłki / trollem politycznym jak ty, także nie musisz się stresować
@LezliNilsen:

ale weź oddychaj, wdech, oddech, wdech, oddech bo ci żyłka w dupie strzeli.


poświęcam swój czas żeby cię wyprowadzić z błędu, a ty zamiast podziękować jeszcze się rzucasz

Nie jestem politycznym specjalistą


widzę, dlatego ci tłumaczę gdzie cię okłamują

ani pieskiem na posyłki / trollem politycznym jak ty


a ty mnie wyzywasz, czasem myślę, że nie dla takich jak ty warto było robić nic i niech was rżną w dupala
Nie jestem politycznym specjalistą, ani pieskiem na posyłki / trollem politycznym jak ty, także nie musisz się stresować


@LezliNilsen: kolega okazał się bardzo cierpliwym rozmówcą, doceń to
A ja rozumiem, czemu się podirytował. Płaskoziemców też lubisz posłuchać bo mają wnikliwe opinie i są przygotowani do dyskusji? Rozumiesz w ogóle co znaczy słowo merytorycznie?


@matt-pitt:

kolega okazał się bardzo cierpliwym rozmówcą, doceń to


@ajuto00: chłopaki, ale kolega wyżej jest na tyle wygadany, że uważam, iż nie potrzebuje swoich suk żebym za nim biegały i go broniły, także darujcie sobie już.
no rzeczywiście, umie składać zdania, wybitna postać XD


@afc85: na naszej politycznej scenie to akurat rzadka umiejętność żeby tak ładnie mówić :D Akurat Brauna czy Bosaka miło się słucha nawet jak czasem pyerdolą 3 po 3 :D
a ty mnie wyzywasz, czasem myślę, że nie dla takich jak ty warto było robić nic i niech was rżną w dupala ile wlezie


@afc85: to nie myśl więcej tylko odpisuj grzecznie, bo za to ci płacą polityczny piesku.
szczegolnie jak ucieka przed dziennikarzami bo zdarzyla sie jakas nieprzewidziana sytuacja i nie ma przygotowanych formulek ktore w kolko powtarza, merytoryka pelna geba xDDD


@harrame: poka, pośmieje się :D