Wpis z mikrobloga

@macan masz 91/ 182 dni zasiłku chorobowym a potem możesz rok ciągnąć zasiłek rehabilitacyjny, jeśli tylko l4 rozpoczęło soe w czasie trwania wypowiedzenia u pracodawcy i nie miałeś dnia przerwy w l4. trzeba po prostu pilnować terminów i dzwonić do lekarza po wypisanie zwolnienia. dodatkowo psychiatra może wypisywac nawet 2 tyg wstecz, wiec łatwo jest zachować ciągłośc
@crazykokos: 91 dni zasiłku chorobowego, przecież jest napisane jak byk.

No i znajdź mi wysokość świadczenia rehabilitacyjnego na 100% podstawy, jak masz rację to chyba depresja mnie nachodzi
@macan ale piszesz ze na zasiłku chorobowym nie ma 100% a ja miałam 100%. na rehabilitacyjnym tez dostałam 100%. wg tego co mówisz, to już na chorobowym nie powinnam dostac 100%. wiec to po prostu może jakiś inny przypadek niż standardowo jest u mnie
@paw4da dokładnie. wszedzie by zmuszali o nadgodzin, ucinali premie z byle powodu, jeszcze ingerowali w przerwę- w sensie masz przerwę od pracy a przychodzi do ciebie team leader i #!$%@? coś. w tych januszexach i korpo im się pomyliło w głowach. praca jest dodatkiem do mojego życia a nie całym zyciem. i jak chce iść na l4 to idę, bez patrzenia czy pracodawca sobie poradzi czy znajdzie kogoś na moje miejsce. jego